reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny wiecie co, ja dzisiaj drugi dzień leżenia plackiem i moja psychika upadła strasznie. Jestem raczej typem człowieka pracoholika i ciężko mi strasznie w nowej sytuacji. Wiem, ze to robię dla maluszka, zwłaszcza, ze krwawienie i plamienia na chwile obecna ustały, ale te myśli nie dają mi spokoju. Z jednej strony strach, ze znowu się nie uda a z drugiej ta bezsilność. A to dopiero 9+0.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Fajnie zobaczyć zdjęcia waszych małych już człowieczków. Ja jeszcze nie mam umówionego prenatalnego za tydzień mam kolejna wizytę i wtedy jak wszystko będzie ok umówi mnie na prenatalne.
Lez kochana- wyjścia nie masz i staraj się myslec ,ze ten czas minie i będziesz się cieszyć i szpanować pięknym brzuszkiem.😆 Ja tez średnio radze sobie z oszczędnym trybem życia ( leżałam i polegiwalam prawie 3 tygodnie) i teraz gdy wchłaniają się jeszcze slady po krwiakach łażę po domu trochę więcej ale nic nie robie i wychodzę na pół godziny spaceru . Czuje się trochę sflaczala ale to uczucie gdy doktor powidziala,ze lezenie pomogło i krwiaki się wchonely- bezcenne! Śpij, oglądaj telewizję, czytaj książki i gazety- dasz radę!
 
reklama
Dzień dobry ☺️ Ledwo się dziś uwinęłam z zakupami, oczywiście od 10 godziny dla seniorów 🤮🙈 Na co i po co to komu 🙉

Szybka polecajka, jak ktoś jeszcze szuka czegoś do pielęgnacji ciała to od dzisiaj w biedronce można znaleźć olej ze słodkich migdałów, około 14zł, cena nie jest jakaś wybitna za 50ml, ale można sobie przetestować czy w ogóle się sprawdzi 😊 Sama jestem ciekawa bo wcześniej miałam z innej firmy, póki co pierwsze wrażenie na plus bo opakowanie z pompką 😁
 

Załączniki

  • IMG_3816.jpg
    IMG_3816.jpg
    88,4 KB · Wyświetleń: 51
Jeszcze jedna noc i założę wątek na powalone sny, jakie mam w ciąży [emoji85] dzisiaj w snie bylam pingwinem na górze lodowej, leżałam sobie na śniegu i odpoczywałam, wiec zadzwoniłam do mamy i chwale się, że jakieś zwierzątko tryska wodą obok mnie. Po czym wpadłam w panikę, bo to wieloryb, zaraz wywróci lód na którym jestem, rzuciłam się biegiem w stronę lądu, ale cały lod po drodze został pokruszony przez wieloryba. I obudziłam się przerażona z krzykiem [emoji1787] jak opowiedziałam ten sen mężowi, to prawie umarł ze śmiechu.
 
Jeszcze jedna noc i założę wątek na powalone sny, jakie mam w ciąży [emoji85] dzisiaj w snie bylam pingwinem na górze lodowej, leżałam sobie na śniegu i odpoczywałam, wiec zadzwoniłam do mamy i chwale się, że jakieś zwierzątko tryska wodą obok mnie. Po czym wpadłam w panikę, bo to wieloryb, zaraz wywróci lód na którym jestem, rzuciłam się biegiem w stronę lądu, ale cały lod po drodze został pokruszony przez wieloryba. I obudziłam się przerażona z krzykiem [emoji1787] jak opowiedziałam ten sen mężowi, to prawie umarł ze śmiechu.
🤣🤣🤣🤣🤣wymiatasz z tymi snami 🤣🤣🤣🤣
 
Dziewczyny wiecie co, ja dzisiaj drugi dzień leżenia plackiem i moja psychika upadła strasznie. Jestem raczej typem człowieka pracoholika i ciężko mi strasznie w nowej sytuacji. Wiem, ze to robię dla maluszka, zwłaszcza, ze krwawienie i plamienia na chwile obecna ustały, ale te myśli nie dają mi spokoju. Z jednej strony strach, ze znowu się nie uda a z drugiej ta bezsilność. A to dopiero 9+0.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Fajnie zobaczyć zdjęcia waszych małych już człowieczków. Ja jeszcze nie mam umówionego prenatalnego za tydzień mam kolejna wizytę i wtedy jak wszystko będzie ok umówi mnie na prenatalne.
Glowa do góry jeszcze trochę i będziesz miała więcej energi ja widzę po sobie tez wcześniej caly czas leżałam a teraz z dnia na dzień jest o wiele lepiej a zwłaszcza po wczorajszej wizycie.
Dasz rade 😉
 
Ja planuje zakupić segregator A5 taki zwykły i tam kompletować wszystkie badania a dodatkowo na kartę jakąś grubsza folię, puki co wszystko w teczce wymieszane ale puki mało to łatwo znaleźć [emoji6]
Ja osobiście mam segregator od mamyginekolog, bardzo go lubię, ale na jego podstawie powiem, że bardzo polecam teczki/segregatory a5, które łatwo mieszczą się w większości torebek i spokojnie można mieć przy sobie wszystko
 
Dzień dobry 👋 Ja to ostatnie dni czuje się jakoś lepiej.. nic mnie nie boli, mdłości prawie nie mam już,aż zaczynam schizowac, że coś może być nie tak.. 🙈 a wizyta w poniedziałek 🙁 no tak źle i tak niedobrze...
 
Ja dzisiaj to prawie nic nie spałam, długo nie mogłam usnac, a potem czuwałam.
Chciałam się też pochwalić, że z nawilżaczem lepiej się śpi poza dzisiejsza nocą, ale to przez ból brzuszka, również migrena mi w nocy przeszła. Lepiej się oddycha w sypialni i już kataru nie mam oraz wysuszonych śluzuwek. Polecam 🙂

Ja jutro mam badania prenatalne. Czy ktoś też jutro idzie się badać 🥰
 
reklama
Dzisiaj w końcu się wyspałam[emoji4], bo poprzednia noc była masakryczna, nie mogłam zasnąć pomimo, że byłam zmęczona, co chwilę się wybudzałam bolała mnie głowa od tych prób zaśnięcia, udało sie dopiero o 5, a o 7 pobudka. Wyglądałam wczoraj jak zombie i myślałam, że padnę w ciągu dnia, nie mogłam sie doczekać kiedy wrócę do domu. Z tego co wczoraj pisałyście, większość źle się czuła, więc to chyba była wina pogody.

@Madziołek. Masz silną dzidzie, teraz musi być dobrze. Moja znajoma miała tak samo jak ty i była w tym samym momencie ciąży. Poleżała w szpitalu dostała leki i wszystko się wchłonęło, Teraz ma śliczną, zdrową dziewczynkę. Trzymamy za Was kciuki[emoji110]
Wczoraj większość dziewczyn się zle czuła, sama pierwsza polowe dnia ledwo przeżyłam, tragiczne samopoczucie miałam [emoji28]
 
Do góry