reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja dzisiaj to prawie nic nie spałam, długo nie mogłam usnac, a potem czuwałam.
Chciałam się też pochwalić, że z nawilżaczem lepiej się śpi poza dzisiejsza nocą, ale to przez ból brzuszka, również migrena mi w nocy przeszła. Lepiej się oddycha w sypialni i już kataru nie mam oraz wysuszonych śluzuwek. Polecam 🙂

Ja jutro mam badania prenatalne. Czy ktoś też jutro idzie się badać 🥰
tak, ja idę
 
reklama
Dzień dobry 👋 Ja to ostatnie dni czuje się jakoś lepiej.. nic mnie nie boli, mdłości prawie nie mam już,aż zaczynam schizowac, że coś może być nie tak.. 🙈 a wizyta w poniedziałek 🙁 no tak źle i tak niedobrze...
Musi być dobrze 🙏🏻 Ja wczoraj panika , płacz ,że za dobrze się czuje , a o 05:00 rano dokuczały mi mdłości. Teraz też mnie mdli i jakaś taka słaba jestem , ale walczę bo chce skończyć gotować zupę , chce odciążyć męża jeśli w miarę lepiej się czuje. Jedynie staram się coś mieć w buzi bo mnie mdli , lizaka Coca cola , jabłko etc. Teraz chce spróbować zjeść bułkę o ile wejdzie. 😬
 
Jeszcze jedna noc i założę wątek na powalone sny, jakie mam w ciąży [emoji85] dzisiaj w snie bylam pingwinem na górze lodowej, leżałam sobie na śniegu i odpoczywałam, wiec zadzwoniłam do mamy i chwale się, że jakieś zwierzątko tryska wodą obok mnie. Po czym wpadłam w panikę, bo to wieloryb, zaraz wywróci lód na którym jestem, rzuciłam się biegiem w stronę lądu, ale cały lod po drodze został pokruszony przez wieloryba. I obudziłam się przerażona z krzykiem [emoji1787] jak opowiedziałam ten sen mężowi, to prawie umarł ze śmiechu.
Pocieszyłaś mnie, że nie tylko ja mam dziwne sny😂.
 
Ja dzisiaj to prawie nic nie spałam, długo nie mogłam usnac, a potem czuwałam.
Chciałam się też pochwalić, że z nawilżaczem lepiej się śpi poza dzisiejsza nocą, ale to przez ból brzuszka, również migrena mi w nocy przeszła. Lepiej się oddycha w sypialni i już kataru nie mam oraz wysuszonych śluzuwek. Polecam [emoji846]

Ja jutro mam badania prenatalne. Czy ktoś też jutro idzie się badać [emoji3059]
Ja również jutro prenatalne [emoji5]
 
Jeszcze jedna noc i założę wątek na powalone sny, jakie mam w ciąży [emoji85] dzisiaj w snie bylam pingwinem na górze lodowej, leżałam sobie na śniegu i odpoczywałam, wiec zadzwoniłam do mamy i chwale się, że jakieś zwierzątko tryska wodą obok mnie. Po czym wpadłam w panikę, bo to wieloryb, zaraz wywróci lód na którym jestem, rzuciłam się biegiem w stronę lądu, ale cały lod po drodze został pokruszony przez wieloryba. I obudziłam się przerażona z krzykiem [emoji1787] jak opowiedziałam ten sen mężowi, to prawie umarł ze śmiechu.
Lepiej być pingwinem niż wyprowadzać czajnik na spacer 🤣🤣🤣 Moja głowa jest mistrzem 🙈
 
Ja dzisiaj to prawie nic nie spałam, długo nie mogłam usnac, a potem czuwałam.
Chciałam się też pochwalić, że z nawilżaczem lepiej się śpi poza dzisiejsza nocą, ale to przez ból brzuszka, również migrena mi w nocy przeszła. Lepiej się oddycha w sypialni i już kataru nie mam oraz wysuszonych śluzuwek. Polecam 🙂

Ja jutro mam badania prenatalne. Czy ktoś też jutro idzie się badać 🥰
Ja dziś :)
 
O losie! Jest 12 a ja bez jedzenia! Obudzilam sie o 5 na siusiu i już nie spałam do 8,potem padłam i obudziłam się o 10:30 , zjadłam miseczkę owsianki ze śliwkami i jabłkiem i jak szlam odstawić miske -owsianka bez ostrzeżenia najmniejszego- wrzucila wsteczny bieg i gaz do dechy.... oszczedze wam szczegółów ale duzooo sprzątania mieszkania....dobrze,ze to było w domu bo u kogoś chyba spaliłabym się ze wstydu...nic nie zapowiadało takiej akcji....także tego....chwaliłam się ze juz od kilku dni nie wymiotowałam....ta....
 
reklama
Ja dzisiaj to prawie nic nie spałam, długo nie mogłam usnac, a potem czuwałam.
Chciałam się też pochwalić, że z nawilżaczem lepiej się śpi poza dzisiejsza nocą, ale to przez ból brzuszka, również migrena mi w nocy przeszła. Lepiej się oddycha w sypialni i już kataru nie mam oraz wysuszonych śluzuwek. Polecam 🙂

Ja jutro mam badania prenatalne. Czy ktoś też jutro idzie się badać 🥰

Ja, ja 😁
 
Do góry