reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Hej dziewczyny.
Czy wzrost bety ze 100 000 do 141 000 to za mało? :( musiałam zrobic bo na ostatniej wizycie nie bylo widać serduszka?
 
reklama
Hej dziewczyny.
Czy wzrost bety ze 100 000 do 141 000 to za mało? :( musiałam zrobić bo na ostatniej wizycie nie bylo widać serduszka :(
 
Ja chodzę prywatnie od początku i placilam 400 zl pomimo tego,że jestem uprawniona do darmowych badan z uwagi na wiek. jeśli dobrze zrozumiałam tłumaczenie rejestratorki to wystarczy skierowanie od lekarza nfz do punktu gdzie takie skierowania honorują. Nie będę chodzić na nfz i nie chciałam kombinować bo i tak ta ciaza od początku juz nas sporo kosztowała i odpuściłam sobie. Śmigam prywatnie do endokrynologa, reumatologa , ginekologa, od 16 tc dojdzie jeszcze specjalista od serduszka maluszka wiec 400 zl juz mi chyba różnicy nie zrobi....trudno...
 
Ja chodzę prywatnie od początku i placilam 400 zl pomimo tego,że jestem uprawniona do darmowych badan z uwagi na wiek. jeśli dobrze zrozumiałam tłumaczenie rejestratorki to wystarczy skierowanie od lekarza nfz do punktu gdzie takie skierowania honorują. Nie będę chodzić na nfz i nie chciałam kombinować bo i tak ta ciaza od początku juz nas sporo kosztowała i odpuściłam sobie. Śmigam prywatnie do endokrynologa, reumatologa , ginekologa, od 16 tc dojdzie jeszcze specjalista od serduszka maluszka wiec 400 zl juz mi chyba różnicy nie zrobi....trudno...
Mi wystawiała moja dr co prywatnie chodzę. Wskazała 3 miejsca w mieście gdzie robią i kazała się umawiać , koleżanka miała obciążony wywiad i też dostała od prywatnej dr swojej na prenatalne do szpitala za darmo. Miała 24 lata. Nie wiem od czego to zależy te skierowania.
 
Który tydzień? Później przyrasta wolniej ale nie wiem jak dokładnie. Kiedy masz wizytę żeby zajrzeć przez USG?
No właśnie według miesiączki to 8 ale odstawiłam niedawno tabletki i sądzę że owulacja mogła się przesunąć. Jutro jadę do innego ginekologa. W poniedziałek byłam u poprzedniego. Wlasnie juz czytałam gdzies ze później wzrasta wolniej ale tez żadnych konkretów nigdzie nie pisze...
 
Ta moja Pani doktor to coś tak chyba na łatwiznę idzie bo i podobno luteina i duphaston mozna mieć refundowane i czesc badan... poprosiłam ja ostatnio czy mogę zapisać się do przychodni i z przychodni wziac skierowanie to powiedziała że aktualnie tam nie pracuje i musiałabym iść do innego lekarza . tak miedzy nami - w moim małym mieście tak trochę słabo bo wszyscy się znają i zaraz pójdzie fama ze jej pacjentki muszą chodzić gdzie indziej i potem jakies skisy i fochy. Juz kiedyś tak miałam u innego doktorka i nie chciałam tego powtarzać...
 
Mi wystawiała moja dr co prywatnie chodzę. Wskazała 3 miejsca w mieście gdzie robią i kazała się umawiać , koleżanka miała obciążony wywiad i też dostała od prywatnej dr swojej na prenatalne do szpitala za darmo. Miała 24 lata. Nie wiem od czego to zależy te skierowania.
Nie właśnie ją od swojej prywatnej nie dostałam skierowania, zapisałam się właśnie na nfz na szpitalu do tego którego mi poleciła i jak pytałam w rejestracji czy w ogóle mogę umówić się na nfz na prenatalne tak bez skierowania to babeczka powiedziała że to lekarz już zdecyduje w dniu wizyty i tak mnie męczy ten temat. No ale wizyta we wtorek to się okaże.
 
Cześć:) Byłam wczoraj na jeszcze jednym usg:) 12w1d, mini człowiek ma 5,6cm, lekarz powiedział ze nie może się do niprzyczepić:) NT 1,4, kosteczka nosowa jest i przepływy w normie😍
Rety jak mnie stresują te usg🙈 Nogi mi się trzęsły🙈
plci nie udało się określić, czekam na wynik nifty.
 
reklama
Cześć:) Byłam wczoraj na jeszcze jednym usg:) 12w1d, mini człowiek ma 5,6cm, lekarz powiedział ze nie może się do niprzyczepić:) NT 1,4, kosteczka nosowa jest i przepływy w normie😍
Rety jak mnie stresują te usg🙈 Nogi mi się trzęsły🙈
plci nie udało się określić, czekam na wynik nifty.
A robiłaś nifty czy nifty pro? Ja tez chyba się na to umówię! Piekne wyniki i piekny ludzik!!! Ja jestem 12+ 2 i dzieciaczek-podobnonchlopaczek 57 mm wiec prawie identyko!
 
Do góry