reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Ps. Oczywiście mąż zachwycony :D najbardziej był dumny jak lekarz powiedział, ze nie ma z takim dużym siusiaczkiem możliwości pomyłki :D
Oj Ci Mezowie to normalnie bzika mają! Moj tez sie cieszy jak szalony choc jak dla mnie nasz chłopak który dopiero co byl dziewczynka to jeszcze nic pewnego😃
 
Czy któreś bierze acard 75 na noc ? Jutro mam pobranie krwi na nifty pro i babka mi dziś mowila aby nie brać dzisiejszej dawki. Któraś tez tak miał? Zastanawiam się czy to nie zaszkodzi jak dziś nie wezmę tej tabletki?
 
Wychodzi na 7 tydzień :/ a który to był tydzien u Ciebie? Myslisz ze juz nie ma szansy żeby zabiło serduszko? :(
U Mnie było 6+4. Nie jestem lekarzem i o niczym nie przesądzam, czasami z dnia na dzień pojawia się bicie serduszka, więc pozostaje Ci czekać. Miałaś pomiar z usg zarodka (CRL) czy tylko pęcherzyka (GLS) ?
 
Czy któreś bierze acard 75 na noc ? Jutro mam pobranie krwi na nifty pro i babka mi dziś mowila aby nie brać dzisiejszej dawki. Któraś tez tak miał? Zastanawiam się czy to nie zaszkodzi jak dziś nie wezmę tej tabletki?
To jest traktowane raczej jako suplement, więc na pewno nie zaszkodzi, jak pominiejsz dawkę. A skoro dostałaś informację żeby nie brać, to tak zrób :) ja biorę 150, ale zawsze po śniadaniu z innymi lekami.
 
reklama
Do góry