reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Witam się z rana naszego czasu! :) trzymam kciuki za wizytujące. Minęły mi mdłości i czuje się nieco lepiej, tylko ze za chwile mam wizytę u dentysty :( brrr. Dołączam do grona nienawidzących stomatologów :p
Ja wyjątkowo nie mam żadnego problemu że stomatologiem. Przyjęłam sobie od ponad 15 lat,że jestem na kontroli co pół roku i nawet jeżeli coś się dzieje to na tyle szybko reaguje,że są to jakieś drobnice i nie trzeba poważnego leczenie[emoji4]Teraz też czeka mnie kontrol, bo ciąża strasznie osłabia nasze ząbki.
Co do poziomu forum ? Jestem miło zaskoczona wysoką kulturą osobistą osób będących tutaj. Strasznie mi się tu z Wami dziewczyny podoba [emoji4][emoji4]
 
reklama
Ja wyjątkowo nie mam żadnego problemu że stomatologiem. Przyjęłam sobie od ponad 15 lat,że jestem na kontroli co pół roku i nawet jeżeli coś się dzieje to na tyle szybko reaguje,że są to jakieś drobnice i nie trzeba poważnego leczenie[emoji4]Teraz też czeka mnie kontrol, bo ciąża strasznie osłabia nasze ząbki.
Co do poziomu forum ? Jestem miło zaskoczona wysoką kulturą osobistą osób będących tutaj. Strasznie mi się tu z Wami dziewczyny podoba [emoji4][emoji4]
Ja jestem u dentysty raz lub dwa w miesiącu od kilku dobrych lat :D zeby mam zadbane i wyleczone ale bardzo słabe i co chwile coś trzeba znowu robić. Dzisiaj tylko kosmetyczne sprawy bo mój dentysta powiedział ze nie poda mi znieczulenia (jeżeli nie musi) do 5 miesiąca ciąży i umówił mnie na kwiecień. Ponoć tak jest najbezpieczniej.
Tez jestem zaskoczona miłą atomosferą na forum. Nie na wszystkich bywało tak miło. Ja się nigdy w jakieś pyskówki nie wdaje ale co się naczytam to moje 😂 na staraczkach bywaly gownoburze o nic.. hormonki i te sprawy. Bardzo czekam na zamknięty wątek!
 
Czy Wy też macie problem z takim suchym nosem? Niby to katar niby nie, nie mogę przez to spać w nocy:( mam to w sumie od początku ciazy i wiem że to jest coś co może się pojawiać ale nie bardzo wiem już co z tym robić. Na początku pomagała woda morska, ale teraz zero efektu. Może macie jakieś sposoby, jeżeli ktorakolwiek z Was się z tym zmaga? Heeelp [emoji26]
 
Czy Wy też macie problem z takim suchym nosem? Niby to katar niby nie, nie mogę przez to spać w nocy:( mam to w sumie od początku ciazy i wiem że to jest coś co może się pojawiać ale nie bardzo wiem już co z tym robić. Na początku pomagała woda morska, ale teraz zero efektu. Może macie jakieś sposoby, jeżeli ktorakolwiek z Was się z tym zmaga? Heeelp [emoji26]
Oj tak! Bardzo [emoji853]śluzówka sucha jak wiór.
Nie słyszałam o tej wodzie morskiej, spróbuję [emoji846]

Trzymam kciuki za wizytujące dziś [emoji3059]
 
Dzień dobry 😊 dzisiaj szybsza pobudka niż zwykle. Mam nadzieję, że to będzie lepszy dzień od wczorajszego, rano mdłości, a wieczorem ból i zawroty głowy. Piątek, piąteczek, w końcu teraz dwa dni weekendu z mężem, a nie sama jak palec znudzona 😅
 
Czy Wy też macie problem z takim suchym nosem? Niby to katar niby nie, nie mogę przez to spać w nocy:( mam to w sumie od początku ciazy i wiem że to jest coś co może się pojawiać ale nie bardzo wiem już co z tym robić. Na początku pomagała woda morska, ale teraz zero efektu. Może macie jakieś sposoby, jeżeli ktorakolwiek z Was się z tym zmaga? Heeelp [emoji26]
Może warto spróbować z nawilzaczem powietrza. Sama biorę się za jego zakup od jesieni 🙈
 
Cześć dziewczyny! Czas się przywitać 😊
Jestem Ewa, 28 lat, pierwsza ciąża, po kilkumiesięcznych staraniach z mężem się udało.
OM 23.11.2020
Pierwszy test zrobiłam w urodziny(przyśnił mi się brzuch 🙈), dzień planowanej miesiączki : 24.12.2020, odrazu pojechałam na betę:
24.12 - wynik 49
28.12- powtórka i wynik 1142 mlu/ml
12.01.2021-pierwsza wizyta u ginekologa i bijące jak dzwon serducho ❤️ stwierdzony 7 tydz.

Aktualnie mamy 9 (8+4) 🥰
Samopoczucie- lekkie zmęczenie od 12/13,
Apetyt- bez zmian, pomijając chęć na kiszona kapustę 😅
Dolegliwości- pobolewanie podbrzusza z uwagi na powiększająca się macice.

Cieszę się, ze Was znalazłam ❤️
 
reklama
Dzień dobry 😁 Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Dzisiaj mam ambitne plany, począwszy od sprzątania skończywszy na pisaniu moich dwóch prac dyplomowych. Oby tylko na planach nie pozostało 😂.
Dziewczyny jak Wasze pęcherze? Od kilku dni zauważyłam, że muszę często chodzić do wc. Czyżby kolejny objaw ciąży się pojawił?
 
Do góry