reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Czy Wy też macie problem z takim suchym nosem? Niby to katar niby nie, nie mogę przez to spać w nocy:( mam to w sumie od początku ciazy i wiem że to jest coś co może się pojawiać ale nie bardzo wiem już co z tym robić. Na początku pomagała woda morska, ale teraz zero efektu. Może macie jakieś sposoby, jeżeli ktorakolwiek z Was się z tym zmaga? Heeelp [emoji26]
Mi pomógł nawilżacz powietrza w sypialni. Suchy nos miałam tylko po spaniu. Teraz problem się zmniejszył
 
reklama
Mi tez nawilżacz nie wystarcza i kupiłam maszynę do inhalacji. Robię inhalacje parowe (ciepłe) roztworem soli fizjologicznej i pomaga. Pomaga tez spanie w maseczce, ale ja osobiście wole mieć sucho w nosie niż nosić maseczkę nawet w domu [emoji23]
O! Super, muszę spróbować. Ktoś mi polecal nebudose hialuronic jeszcze kiedyś dawno ale podejrzewam ze w ciąży tego nie mozna :/ wiec może faktycznie sprobuje z tą solą.
 
Mój syn dostał od lekarza na suchą śluzówkę nosa jakaś maść ale nie mogę jej znaleźć żeby podać nazwę. Dostał też kropelki ze srebrem, w ulotce nie ma nic o przeciwwskazaniu w ciąży. Nazywają się rhino argent.
 
Dzień dobry😊 Ja rano zawiozłam dziewczyny do żłobka i przedszkola a potem skoczyłam do laboratorium zrobić badania bo mam wizytę w środę. W nocy nie mogłam spać od 3 prawie do 5 i teraz jestem tak zmęczona, że chyba się położę na chwilę. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty😉
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Jak wam mija poranek piątkowy ?
U mnie wczoraj wystąpiło jednorazowe krwawienie. Dziś jakoś bardziej brzuch mnie boli. Zastanawiam się czy nie przyspieszyć wizyty. Miałam mieć w poniedziałek ale wybiorę się chyba dziś jak tak dalej będzie. Miłego dnia wam życzę 😀
Dzień dobry :)

Jeżeli masz możliwość, to może przyspiesz wizytę.. pewnie to nic takiego, ale według mnie każde krwawienie powinno się skonsultować z lekarzem. Zwłaszcza jeżeli wydarzyło się to pierwszy raz i lekarz tego wcześniej nie sprawdzał. Ciebie też to pewnie uspokoi A szkoda nerwów 😊
 
Do góry