reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja bym mogła codziennie jeść pomidorowe i rosołek, jednak mąż już patrzeć nie może. Ciężko wymyślać obiady przez to że nie mogę patrzeć na mięso. Ale dziś będzie dorsz panierowany i ziemniaczki z piekarnika i jakas surówka [emoji846]
 
reklama
Dzień dobry [emoji4] u mnie wczoraj jakieś epicentrum nastąpiło. Po miesiącu spokoju nagle mdłości się pojawiły, i takie fale gorąca mnie oblewały co trochę. Noc również dramat, córka mnie obudziła przed 3 i skończyło się na tym ze po 6 może zasnęłam w końcu na chwilę [emoji42] ja też mam problem z suchymi śluzówkami nosa na razie stosuje wodę morska. U mnie jeszcze problem z zatokami, po wczorajszym spacerze czuję ucisk i ból między oczyma, boje się żebym nie dostała zapalenia, bo wtedy tylko sterydy pomagają. Teraz mam chwilę relaksu i mogę się napić kawy [emoji4] na obiad barszcz się gotuje, a moja mama lepi pierogi [emoji4] powodzenia za wizytach dzisiejszych i spokojnego dnia [emoji5]
U mnie od kilku dni jest cienko. Wcześniej prawie wcale nie miałam nudności... a teraz jest okropnie, zgaga, nudności, czuję że chce mi się odbić, ale nie mogę:( na wymioty mi się nie zbiera.
Czy Was też podczas picia naparu z imbiru boli gardło podczas przełykania tego napoju? Pierwszy raz sobie zaparzyłam i piecze...
 
O której masz madziejkaa359?? Ja 10:40 i mega się stresuje [emoji2] tak bardzo czuję że to będzie chłopiec mimo że pragnę dziewczynkę [emoji2]

Najważniejsze żeby było zdrowe [emoji3590]
O Kochana ja dopiero na sam koniec dnia, 18.40! Czaiłam się na przełożenie może na wcześniejszą godzinę ale terminy rozeszły się jak świeże bułeczki:D
Jejku mam tak samo jak Ty!!! Chcialabym dziewuszkę ale czuje ze chłopak:D ale powiem Ci, że w pierwszej ciazy tez sobie wkrecalam ze to na pewno będzie chłopiec, chociaż chciałam dziewczynkę No i jednak byla dziewczynka:D wiec może teraz trafimy w płeć, ale tak jak mówisz, najważniejsze żeby było zdrowiutkie [emoji173]
 
U mnie od kilku dni jest cienko. Wcześniej prawie wcale nie miałam nudności... a teraz jest okropnie, zgaga, nudności, czuję że chce mi się odbić, ale nie mogę:( na wymioty mi się nie zbiera.
Czy Was też podczas picia naparu z imbiru boli gardło podczas przełykania tego napoju? Pierwszy raz sobie zaparzyłam i piecze...
U mnie tak samo od kilku dni, dziś troszkę spokojniej, z tym, że mi się właśnie odbija i czasami chciałabym już wylądować nad porcelaną, ale mam chyba jakiś lęk przed wymiotami. Spróbuj coś gazowanego, żeby się odbiło, nawet zwykła woda, a może dać ulgę.

Co do imbiru to ma specyficzny smak, właśnie taki piekący, spróbuj następnym razem dać może troszkę mniej, może będzie mniej piekło.
 
Co dzisiaj robicie na obiad? U mnie dzisiaj tylko rosół bo ostatnie dwa dni jak robiłam konkretne obiady to zjadłam parę widelców i nie miałam w ogóle ochoty. Jednak zupy mi wchodzą najlepiej.
Ja mam wstręt do zup właśnie 🙄 i jaka by nie była to trudno mi ją przyjąć na dłużej. Dlatego u mnie niezbyt zdrowe obiady np pierogi, zapiekane warzywa z mięsem, naleśniki, najchętniej to bym zjadła kluski śląskie z sosem pieczarkowym ale to już chyba trochę zbyt ciężkie. Znalazłam na siebie sposób jak zjeść mięso, musi być zmielone i najlepiej wymieszane z warzywami które oddają z siebie aromat np papryka, pieczarki, pomidory i zero drobiu... To i tak dla mnie sukces że zjadam i nie wymiotuje na zdrowe odżywianie przyjdzie jeszcze czas 😊 Dziś zapiekanka makaronowa (makaron razowy) z mięskiem mielonym pieczarkami i serem mozzarella mam nadzieję że się przyjemnie i chociaż na 2 godziny będę czuć sytość 😊A na jutro planuje krokiety z pieczarkami i domowy barszczyk czerwony 😊
 
Mam pytanko- czy na tym wątku zamkniętym moze być coś,co pozwoli nam widzieć przy nikach np. Tydzien ciazy albo termin porodu? Kompletnie sie na tym nie znam ale byłoby łatwiej odpowiadać na niektóre pytania...
 
Mam pytanko- czy na tym wątku zamkniętym moze być coś,co pozwoli nam widzieć przy nikach np. Tydzien ciazy albo termin porodu? Kompletnie sie na tym nie znam ale byłoby łatwiej odpowiadać na niektóre pytania...
Nie mam pojęcia czy jest coś takiego, ale chyba wcześniej rozmawialysmy o formie takiej tabelki w której zbierzemy wszystkie dane o ciazy, skąd jesteśmy jezeli będziecie chciały etc :) wszelkie propozycje mile widziane, a więcej informacji pewnie jak tajemnice wątku zamkniętego zostaną rozpracowane ;D
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Jak wam mija poranek piątkowy ?
U mnie wczoraj wystąpiło jednorazowe krwawienie. Dziś jakoś bardziej brzuch mnie boli. Zastanawiam się czy nie przyspieszyć wizyty. Miałam mieć w poniedziałek ale wybiorę się chyba dziś jak tak dalej będzie. Miłego dnia wam życzę [emoji3]

I jak sie czujesz?



Dzień doberek [emoji112][emoji112] O to u mnie też dzisiaj 10+4, tak właśnie myślałam sobie ostatnio czy ktoś będzie na tym samym etapie co ja i fajnie [emoji3526] Ja ostatnio miewam tylko wieczorem mdłości, nie jakieś duże, ale coś tam czuje. U mnie chyba serio idzie ku lepszemu. Ale co się nameczylam od 6 tygodnia to moje [emoji85][emoji85] Więc może dlatego teraz powoli mam spokój. Udanych wizyt dziewczyny [emoji3590]

Ja dzis 10+5 [emoji7]

Mam pytanko- czy na tym wątku zamkniętym moze być coś,co pozwoli nam widzieć przy nikach np. Tydzien ciazy albo termin porodu? Kompletnie sie na tym nie znam ale byłoby łatwiej odpowiadać na niektóre pytania...

Wiesz mozna miec ustawiony tzw suwaczek pokazujacy dlugosc ciazy lub podobny ale jest to widoczne chyba tylko na komputerze. Ja chyba nawet mam tam z synkami ale odliczajace ich wiek.

Ja dzis tez cos kiepska nocke mialam, budzilam sie czesto, rano musialam wstac i isc wkoncu zrobic badania krwi od poloznej. Upuscili mi 6 fiolek krwi. Bleeee. Potem zjadlam i zasnelam troche ale wiecie jakie to spanie z biegajacym 3 latkiem. Straszak skonczy lekcje online i wezme ich na troche na dwor bo slonko swieci.
Kurcze tak duzo piszecie ze zanim doczytam to juz wszystko nie aktualne [emoji28]

Gratuluje udanych wizyt , jakie te maluszki juz duze.
Ja musze napisac do poloznej zapytac koedy mi da skoerowanie na nipt. U nas niestety plci nie poznam po tym badaniu a szkoda.
 
Do góry