reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja tez nie tryskam energia ale wyszlo u nas slonce i nie chcialam zeby znowu kisili sie w domu.
Sama postalam w zacisznym miejscu i wystawiłam twarz do słoneczka. Powiem że gdyby nie zimny wiatr to byłoby cudnie wiosennie.



Na aplikacji nic niewidać własnie a szkoda.
Aleee lipaaa w aplikacji i w przeglądarce na telefonie nie ma ani suwaczków ani sygnatur. Bez sensu :(

Edit: W przeglądarce na telefonie widoczne są sygnatury i suwaczki jak się obróci się telefon na poziomo, z włączoną funkcją obrotu oczywiście :)
 
reklama
My przy wyborze zarodka sugerowaliśmy się bardziej morfologią niż tym czy to chłopak czy dziewczynka. Na dole dla przykładu wynik pgd jednego z naszych zarodków. Badaliśmy je dodatkowo na inne choroby już tak przy okazji.
Dorota dzięki za wyjaśnienie :):) Nawet nie wiedziałam, że można tak szczegółowo badać zarodki przed transferem :) To forum dużo nas nauczy ;);)
 
Czy znacie jakis bezpieczny sposób na zajady? Zrobil mi sie jakis czas temu i nie chce sie zagoic. Zaczynam dzis suplementacje prenatalne duo ale efekt będzie pewnie za jakis czas jeśli będzie. Maz dzis kupil mi jakas masc ,Zajadoff, i farmaceuta twierdzi ze mozna w ciazy ( cynk, wit b2 i ekstrakt z szałwii lekarskiej) ale może sa jakieś naturalne sposoby?
 
M
Aleee lipaaa w aplikacji i w przeglądarce na telefonie nie ma ani suwaczków ani sygnatur. Bez sensu :(

Edit: W przeglądarce na telefonie widoczne są sygnatury i suwaczki jak się obróci się telefon na poziomo, z włączoną funkcją obrotu oczywiście :)
Można też na telefonie w przeglądarce włączyć "wersja na komputer" i też wtedy widać suwaczki ;)
 
Czy znacie jakis bezpieczny sposób na zajady? Zrobil mi sie jakis czas temu i nie chce sie zagoic. Zaczynam dzis suplementacje prenatalne duo ale efekt będzie pewnie za jakis czas jeśli będzie. Maz dzis kupil mi jakas masc ,Zajadoff, i farmaceuta twierdzi ze mozna w ciazy ( cynk, wit b2 i ekstrakt z szałwii lekarskiej) ale może sa jakieś naturalne sposoby?
Na pewno wit z grupy B, mnie zawsze pomagało na zajady. Ale nie wiem jak w czasie ciąży, wydaje mi się, że można, bo sama mam krople Anaketon na mdłości z imbirem i właśnie wit z grupy B. Wit b6 zwłaszcza pomaga na mdłości.
A i na pewno pilnuj, żeby mieć sucho tam gdzie zajad. Dopóki się trochę nie podleczy
 
Czy znacie jakis bezpieczny sposób na zajady? Zrobil mi sie jakis czas temu i nie chce sie zagoic. Zaczynam dzis suplementacje prenatalne duo ale efekt będzie pewnie za jakis czas jeśli będzie. Maz dzis kupil mi jakas masc ,Zajadoff, i farmaceuta twierdzi ze mozna w ciazy ( cynk, wit b2 i ekstrakt z szałwii lekarskiej) ale może sa jakieś naturalne sposoby?
Ja miałam w pierwszych tygodniach co prawda opryszczkę , ale podobnie leczę czosnkiem smaruje , szałwia okład i babciny sposób pasta do zębów na noc.
 
Czy znacie jakis bezpieczny sposób na zajady? Zrobil mi sie jakis czas temu i nie chce sie zagoic. Zaczynam dzis suplementacje prenatalne duo ale efekt będzie pewnie za jakis czas jeśli będzie. Maz dzis kupil mi jakas masc ,Zajadoff, i farmaceuta twierdzi ze mozna w ciazy ( cynk, wit b2 i ekstrakt z szałwii lekarskiej) ale może sa jakieś naturalne sposoby?
Na szczepieniu pani zauważyła u młodego i poleciła smarować tym. Kapsułkę rozpolowic i delikatnie posmarować.

Zdjęcie za duże. Witamina a+e w kapsułkach.
 
Na szczepieniu pani zauważyła u młodego i poleciła smarować tym. Kapsułkę rozpolowic i delikatnie posmarować.

Zdjęcie za duże. Witamina a+e w kapsułkach.
Coś takiego?
vitaminum-a-e-2500j-m-10mg-hasco-30-kapsulek-15925009451.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry