reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
oj, myślałam, że dodałam wiadomość 😊
Dziewczyny, ja dziś mam dzień pełen dobrych wiadomości ❤️
dostalam wyniki z nifty - prawidłowe i chłopczyk 🙈 miałam taką intuicję (a mam ją naprawdę dobrą) choć średnio w nią wierzyłam bo u mnie wszędzie babeczki.
To będzie dla mnie prawdziwe wyzwanie wychować mojego syna na fajnego faceta!
Oraz miałam usg prenatalne , wszystko Ok, uspokoiłam się, Pani doktor powiedziała ze od razu widać ze chłopak 😂 i było to widać na kilku ujęciach
Gratulacje:))) A jeszcze podpytam ile czasu czekałaś na nifty?
 
Hej Dziewczyny :) ja już na nogach od 7 pomimo weekendu - córka jest w tej kwestii bezlitosna 🙈
Wczoraj byłam na badaniach, dzisiaj otrzymałam już wszystkie wyniki. Wszystko w porządku, tylko ft3 mam podwyższone.. i zastanawiam się czy to nawrot mojej nadczynności czy niedobór jodu, choć biorę go już jakieś 2-3tygodnie. Mam nadzieje, ze uda mi się w poniedziałek umówić teleporade z moim endokrynologiem.
Miłego dnia ☺️
 
Witajcie dziewczyny w Sobotni poranek!

Współczuję wszystkim z Was, które męczą się z wymiotami i mdłościami. U mnie dziś 12+0 i ani razu nie wymiotowałam. Miałam lekkie mdłości i niesmak w ustach, który już całkowicie zniknął. Jem wszystko na co mam ochotę, więc tym bardziej trzymam za Was kciuki, aby już Wam odpuściły te żywieniowe turbulencje🥀😉
 
reklama
Do góry