reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Jeśli masz nadwagę przez tarczycę to odpowiednia dawka powinna spowodować jej spadek, a przynajmniej jeśli zaczniesz dietę bądź ćwiczenia. A nie że 2 miesiące się katujesz a waga stoi lub wzrasta (pomijam oczywiście fakt bycia w ciąży).
Na chwilę przed ciążą dostałam euthyrox. Teraz mam dawkę zwiększona i myślę , że ona trzyma mi wagę. Ale fakt, że startuje ze słuszna waga, wymioty też są (może nie po 5-7 x na dzień, ale są, w sumie były, teraz to co 2-3 dni jak zwymiotuje to tyle). Ale w poprzedniej ciąży tylam od początku . Co miesiąc 2-3 kg a na koniec jeszcze więcej🤦

U mnie nadwaga zostala po pierwszej ciazy, ale w startowalam wtedy z waga 60 kg a zakonczylam z 89 🙈🙈
Przed ciaza nie mialam zadnych problemow z waga a po ciazy moj organizm oszalal :(
 
Dziewczyny co mają dektektor. Pomóżcie. Mam pytanie. Tętno znajduje prawie od razu. Lub po minucie dwóch. Umiem odróżnić od swojego bądź przepływów i innych szumów. Zresztą wyświetla mi na monitorku- między 145 a 170 pokazuje. No i właśnie. Zazwyczaj łapałam w jednym miejscu. Że jak znalazłam małe to tam sobie pika.
A wczoraj z prawej strony pokazało 200, se myślę, no tak to ja się bawić nie będę, wytarlam , od nowa żel. I z prawej 176 a jak przesunęłam na lewo 145🤦 no k... Zglupialam. by tak ściągało tętno? Do teraz , jak był z lewej lub z prawej strony jak przyłożyłam nie było szans.
I tak z 3x przykładałam. No przecież bliźniaków nie mam. Mam dziwna sytuację obecnie ale byłam na USG w 7+3 i usłyszałam JUST ONE .
stąd pytanie czy Wasze detektory "ściągają" tętno jak przyłożycie gdziekolwiek?
 
A ja dzień przed Wami prenatalne 😁
a ja we wtorek mam normalną wizytę, 3 tygodnie po potwierdzeniu zarodka z serduszkiem :oops: tak się boję, ze coś będzie nie tak, bo to był ten najgorszy czas, kiedy najwięcej ciąż się zatrzymuje. Jeśli będzie ok, to pewnie dopiero dostane skierowanie na prentalne
 
a ja we wtorek mam normalną wizytę, 3 tygodnie po potwierdzeniu zarodka z serduszkiem :oops: tak się boję, ze coś będzie nie tak, bo to był ten najgorszy czas, kiedy najwięcej ciąż się zatrzymuje. Jeśli będzie ok, to pewnie dopiero dostane skierowanie na prentalne
Wszystko będzie dobrze, dziewczyny już odczarowały swoimi pięknymi zdjęciami tą złą passę 😀
 
U mnie dziś wg ostatniej miesiączki 12+2 [emoji2] i czuję się bardzo dobrze dziś. Ostatnie 2 noce po tych bólach głowy były spokojne i długie. Nie budziłam się, nawet na siku [emoji3059]

A prenatalne będę mieć za 2 dni [emoji2962] czyli 12+4. I siedzę już i odliczam.

Dziewczyny czy wam też już widać brzuch??? To moja 1 ciąża więc myślałam że to spokojniej będzie postępować, a tu normalnie okrągła mała baryłka [emoji846] będę musiała dziś ubrać luźną bluzkę bo wpadają znajomi a jeszcze nikt nic nie wie.
U mnie tez widać brzuszek, jestem raczej szczupła, a mam teraz jakby wydęty brzuch ( szczególnie wieczorami). Rozglądam się za luźnymi swetrami, żeby zakryć jakoś ten brzuch, bo u nas jeszcze nikt nie wiem i chcemy jak najdłużej trzymać to w tajemnicy ;)
 
a ja we wtorek mam normalną wizytę, 3 tygodnie po potwierdzeniu zarodka z serduszkiem :oops: tak się boję, ze coś będzie nie tak, bo to był ten najgorszy czas, kiedy najwięcej ciąż się zatrzymuje. Jeśli będzie ok, to pewnie dopiero dostane skierowanie na prentalne
Trzymam kciuki żeby wszystko było ok✊😊
 
reklama
ja co prawda dopiero końcówka 8 tygodnia, ale nie wiem czy to kwestia wzdęć, choć ostatnio trochę odpuściły, mam wrażenie, że mam trochę wypchnięty ten brzuch. Wcześniej był całkiem płaski, więc widać różnicę 😂 ja od wczoraj czuję znów rozciąganie, ale jak czuję kłucie tu czy tam to jestem jakaś taka spokojniejsza. Macie też tak, że boli Was kręgosłup w dolnej części? Później kość ogonowa i promieniuje aż do ud no i wiadomo, czasami w podbrzuszu zakłuje, czasami po lewej stronie.
oj też kość ogonowa mnie boli i cały dół pleców:/
 
Do góry