reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

A ja wiecie co boje się aby nie zapeszyć, nawet boje się tutaj pisać. Boje się cieszyć aby później nie było rozczarowania. U nas większość osób już wie, ze względu na to, ze muszę leżeć wiec ciężko nam się było cały czas tłumaczyć az się sami domyślili. Zauważyliście, ze albo jesteśmy z początku sierpnia albo pod koniec? Praktycznie nawet nie wiem czy nikogo nie ma po środku miesiąca.
 
reklama
A ja wiecie co boje się aby nie zapeszyć, nawet boje się tutaj pisać. Boje się cieszyć aby później nie było rozczarowania. U nas większość osób już wie, ze względu na to, ze muszę leżeć wiec ciężko nam się było cały czas tłumaczyć az się sami domyślili. Zauważyliście, ze albo jesteśmy z początku sierpnia albo pod koniec? Praktycznie nawet nie wiem czy nikogo nie ma po środku miesiąca.
Ja mam termin na 11.08 i właśnie czekam żeby ktoś też miał blisko a tu cisza 😀
 
A ja wiecie co boje się aby nie zapeszyć, nawet boje się tutaj pisać. Boje się cieszyć aby później nie było rozczarowania. U nas większość osób już wie, ze względu na to, ze muszę leżeć wiec ciężko nam się było cały czas tłumaczyć az się sami domyślili. Zauważyliście, ze albo jesteśmy z początku sierpnia albo pod koniec? Praktycznie nawet nie wiem czy nikogo nie ma po środku miesiąca.
I ciekawe ile z nas z początku sierpnia będzie jednak w lipcu rodzić🤔😜 Pierwszego syna urodziłam 5 dni przed terminem.
 
A ja wiecie co boje się aby nie zapeszyć, nawet boje się tutaj pisać. Boje się cieszyć aby później nie było rozczarowania. U nas większość osób już wie, ze względu na to, ze muszę leżeć wiec ciężko nam się było cały czas tłumaczyć az się sami domyślili. Zauważyliście, ze albo jesteśmy z początku sierpnia albo pod koniec? Praktycznie nawet nie wiem czy nikogo nie ma po środku miesiąca.
Ja jestem ze środka, koło 16 sierpnia póki co mam wyliczony termin 😁
 
Dziewczyny co mają dektektor. Pomóżcie. Mam pytanie. Tętno znajduje prawie od razu. Lub po minucie dwóch. Umiem odróżnić od swojego bądź przepływów i innych szumów. Zresztą wyświetla mi na monitorku- między 145 a 170 pokazuje. No i właśnie. Zazwyczaj łapałam w jednym miejscu. Że jak znalazłam małe to tam sobie pika.
A wczoraj z prawej strony pokazało 200, se myślę, no tak to ja się bawić nie będę, wytarlam , od nowa żel. I z prawej 176 a jak przesunęłam na lewo 145🤦 no k... Zglupialam. by tak ściągało tętno? Do teraz , jak był z lewej lub z prawej strony jak przyłożyłam nie było szans.
I tak z 3x przykładałam. No przecież bliźniaków nie mam. Mam dziwna sytuację obecnie ale byłam na USG w 7+3 i usłyszałam JUST ONE .
stąd pytanie czy Wasze detektory "ściągają" tętno jak przyłożycie gdziekolwiek?
Dopiero rozkminiam mój detektor. Łapałam jakieś pulsowanie po obu stronach, ale wydaje mi się że to jakieś moje tętnice. Dopiero wczoraj znalazłam po środku wyraźne bicie, tuż nad spojeniem łonowym.
 
reklama
Do góry