reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
A ja wiecie co boje się aby nie zapeszyć, nawet boje się tutaj pisać. Boje się cieszyć aby później nie było rozczarowania. U nas większość osób już wie, ze względu na to, ze muszę leżeć wiec ciężko nam się było cały czas tłumaczyć az się sami domyślili. Zauważyliście, ze albo jesteśmy z początku sierpnia albo pod koniec? Praktycznie nawet nie wiem czy nikogo nie ma po środku miesiąca.
Ja tak miałam z pierwszą ciąża. 12 lat starań. W sumie mniej. Bo po 10 latach i wizytach w klinikach i całej już tej sytuacji , się nam odechciało . A jak się nasz mały cud przydarzył to też nie chcieliśmy mówić długo.
Tyle rozczarowań w życiu, że ciężko nam było uwierzyć. Ale teraz ta ciąża. Nie wiem. Jakoś tak spokojniej już. Co ma być to będzie. Cieszę się każdym dniem. Chociaż są dni kryzysowe i myśli " a co jeśli..." Ale damy radę. Wszystkie
 
reklama
Do góry