reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Miałam prenatalne w 13+1, przezierność 1,6 mm. Teoretycznie do 2,5 jest norma.
Jeżeli tylko finanse pozwalają, to polecam Ci zrobić badanie typu Nifty, bo Pappa może tylko namieszać Ci w głowie i niepotrzebnie zestresować.
A pozniej na badaniach polowkowych nie bedzie widac ewentualnej wady? Wszystkie parametry okej. Serce, oczodoly itp.
 
reklama
Kosc nosowa widoczona, wszystkie parapetry ok
 

Załączniki

  • Screenshot_20210128-213626~2.png
    Screenshot_20210128-213626~2.png
    97,8 KB · Wyświetleń: 98
Miałam prenatalne w 13+1, przezierność 1,6 mm. Teoretycznie do 2,5 jest norma.
Jeżeli tylko finanse pozwalają, to polecam Ci zrobić badanie typu Nifty (będziesz miała pewność sytuacji i spokój), bo Pappa może tylko namieszać Ci w głowie i niepotrzebnie zestresować.
A jaka wielkosc plodu rpzy tym
 
Kochane, bylam dzis na prentalnych. Wszystko super, dzidzia crl 7.76 ale przeziernosc karkowa az 2.4! Czekam na wynik pappa. Jakie u was wyniki? 13 plus 2 dni .

Opowiem ci moja historie z mojej drugiej ciazy. W 11 tyg bylam u swoejgo gina i on tak troszke posprawdzal wszystko jak na genetycznych i wszystko ok. Ale stwierdzil zeby pojsc normalnie do lekarza z certyfikatem bo razem test pappa zrobic. Noi ja tam na luzie bi przeciez bylo ok a tam przeziernosc 3.5 [emoji31] ja panika, pobrali krew na pappa, dzwonilam w panice do swojego gina i on pyta czy nie jestem przeziebiona bo to dziwne. Czasem przeziernosc robi sie wieksza jak jest jakas infekcja . Z pappa wyszlo ze nie jest tak zle tylko lekko podwyzszone ale na amnio nie bylo potrzeby. W 20 tygodniu na polowkowych sprawdzono dokladnie serduszko itp i maluszek jest zdrowy. Synek w tym roku skonczy 4 lata i jest okazem zdrowia.
 
Opowiem ci moja historie z mojej drugiej ciazy. W 11 tyg bylam u swoejgo gina i on tak troszke posprawdzal wszystko jak na genetycznych i wszystko ok. Ale stwierdzil zeby pojsc normalnie do lekarza z certyfikatem bo razem test pappa zrobic. Noi ja tam na luzie bi przeciez bylo ok a tam przeziernosc 3.5 [emoji31] ja panika, pobrali krew na pappa, dzwonilam w panice do swojego gina i on pyta czy nie jestem przeziebiona bo to dziwne. Czasem przeziernosc robi sie wieksza jak jest jakas infekcja . Z pappa wyszlo ze nie jest tak zle tylko lekko podwyzszone ale na amnio nie bylo potrzeby. W 20 tygodniu na polowkowych sprawdzono dokladnie serduszko itp i maluszek jest zdrowy. Synek w tym roku skonczy 4 lata i jest okazem zdrowia.
A byla kosc nosowa?
 
reklama
Do góry