reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny! Już od dawna Was tu podglądam,ale jakoś dopiero teraz piszę😊termin porodu mam na 27 sierpnia,już wiemy, że do Naszej drużyny dołączy drugi chłopiec🤗w domu czteroletni Nikodem,który z niecierpliwością czeka na brata😊jak się czujecie, pracujecie czy juz odpoczywacie w domach? Podrzućcie jakieś imiona dla chłopaków bo tym razem ciężko się zdecydować i coś nie możemy dojść do porozumienia z mężem 😄
 
Hej dziewczyny! Już od dawna Was tu podglądam,ale jakoś dopiero teraz piszę😊termin porodu mam na 27 sierpnia,już wiemy, że do Naszej drużyny dołączy drugi chłopiec🤗w domu czteroletni Nikodem,który z niecierpliwością czeka na brata😊jak się czujecie, pracujecie czy juz odpoczywacie w domach? Podrzućcie jakieś imiona dla chłopaków bo tym razem ciężko się zdecydować i coś nie możemy dojść do porozumienia z mężem 😄
cześć ja od lutego siedzę sobie grzcznie w domu na l4. A co do imion u nas na 99% będzie Mieszko Konrad, chyba że mój K zmieni zdanie. Bo jeszcze podoba nam się Gniewko😊. Ja bym chciała np Artur , ale mężowskiemu się nie podoba.
 
Hej ja od stycznia jestem na L4 planowałam dłużej pracować ale z powodu panującej sytuacji wolałam sobie odpuścić ( pracuje w szkole) Co do imienia to ciężko jest mi i starszemu synowi podobają się Błażej, Miłosz, Mikołaj. A mąż i młodsza( 3l.) denerwują nas imieniem Hieronim🤭 młoda do brata mówi Hirek 😅
 
Hej dziewczyny! Już od dawna Was tu podglądam,ale jakoś dopiero teraz piszę😊termin porodu mam na 27 sierpnia,już wiemy, że do Naszej drużyny dołączy drugi chłopiec🤗w domu czteroletni Nikodem,który z niecierpliwością czeka na brata😊jak się czujecie, pracujecie czy juz odpoczywacie w domach? Podrzućcie jakieś imiona dla chłopaków bo tym razem ciężko się zdecydować i coś nie możemy dojść do porozumienia z mężem 😄
Od połowy stycznia siedzę na l4 i już powoli dostaje wścieku w tej chałupie. Nie sądzilam nigdy, że tak bardzo zatęsknię za pracą 😆
Co do imion, to totalna pustka w głowie. Zanim dowiedzieliśmy się o płci, to byliśmy pewni, że będzie Maksymilian, a teraz nam się odwidziało. 🙈
 
Od połowy stycznia siedzę na l4 i już powoli dostaje wścieku w tej chałupie. Nie sądzilam nigdy, że tak bardzo zatęsknię za pracą 😆
Co do imion, to totalna pustka w głowie. Zanim dowiedzieliśmy się o płci, to byliśmy pewni, że będzie Maksymilian, a teraz nam się odwidziało. 🙈
Ja też jestem z tych co długo nie siedzą w jednym miejscu i zaczęłam szydełkować teraz pracuje nad kocykiem dla maluszka w planie jest jeszcze otulacz fajne zajęcie wciągające polecam i jak frajda jak coś wychodzi. 😁
 
Ja też jestem z tych co długo nie siedzą w jednym miejscu i zaczęłam szydełkować teraz pracuje nad kocykiem dla maluszka w planie jest jeszcze otulacz fajne zajęcie wciągające polecam i jak frajda jak coś wychodzi. 😁
Kiedyś trochę próbowałam działać na szydełku. Szczytem moich osiągnięć było zrobienie "pokrowca" na kubek, żeby trzymał dłużej ciepło. Przez słomiany zapał zbyt długo nie potrafię nad tym siedzieć, ale kto wie, może i wełna wróci do łask jak już sama ze sobą nie będę wytrzymywać 😆
Jak skończysz kocyk, to koniecznie pokaż fote
. Liczę, że mnie to zainspiruje 😆
 
reklama
Kiedyś trochę próbowałam działać na szydełku. Szczytem moich osiągnięć było zrobienie "pokrowca" na kubek, żeby trzymał dłużej ciepło. Przez słomiany zapał zbyt długo nie potrafię nad tym siedzieć, ale kto wie, może i wełna wróci do łask jak już sama ze sobą nie będę wytrzymywać 😆
Jak skończysz kocyk, to koniecznie pokaż fote
. Liczę, że mnie to zainspiruj
 
Do góry