reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Witajcie dziewczyny
Jestem w pierwszej ciąży dzisiaj 18+5 we wtorek poczułam pierwsze ruchy ( tak mi się wydaje) w środę tez wczoraj może raz a dziś wcale, nawet zjadłam słodkie położyłam się na plecach i nic.. czy powinnam się martwić ? Czy po prostu z pierwszymi ruchami tak jest ? Dodam ze łożysko jest umiejscowione na przedniej ścianie Nie wiem co mam myśleć a lekarz za 2 tygodnie
Ja pierwsze ruchy poczułam 10 marca w 17 tygodniu i później przez kilka dni nic 😉 Teraz już codziennie od kilku dni mnie moja kruszynka kopie. Nie ma co się na zapas przejmować. Ja dopóki ruchów nie czułam, to przed każdym USG był stres. Kupiłam detektor tętna płodu, żeby kontrolować czy wszystko ok, no i żeby przyszły tata mógł sobie posłuchać 😉
 
reklama
A tak w ogóle może się przywitam 😁 Mam 31 lat, córkę z pierwszego związku lat 13. Z mężem staraliśmy się o dzidziusia prawie 2 lata. Lekarz nam dawał marne szanse - PCOS i chora tarczyca. Przez bardzo długi czas w ogóle nie miałam owulacji. Kiedy już traciliśmy nadzieję w sierpniu 2020 zobaczyłam 2 kreski na teście. Niestety miesiąc później lekarz stwierdził, puste jajo płodowe i skierował na zabieg. Płacz, ból i poczucie straty nie do opisania. Ale nie poddaliśmy się. W grudniu przed świętami dostaliśmy przedwczesny prezent gwiazdkowy 🥰 I tak 24 sierpnia tego roku ma przyjść na świat nasza mała pociecha 💞 Mąż chciałby syna, bo już córcia jest, no i poza nią jeszcze w domu kotka i suczka, więc same baby 🙈 Ale ja obstawiam, że i tak będzie dziewczynka 😉 W sumie wszystko jedno oby zdrowe.
 
U nas w 14 tygodniu inny lekarz orzekł, że dziewczyny, a już się nastawiłam na chłopów [emoji21] daj znać czy u ciebie się potwierdzi
Nie potwierdziła na 100% chociaż wydawało jej się że raczej chłopaki... No nic, przyjdzie nam poczeka do 8.04 na połówkowe, miejmy nadzieję że się wtedy pokażą porządnie :) mi tam wszystko jedno, byle zdrowe były...
 
Witajcie dziewczyny
Jestem w pierwszej ciąży dzisiaj 18+5 we wtorek poczułam pierwsze ruchy ( tak mi się wydaje) w środę tez wczoraj może raz a dziś wcale, nawet zjadłam słodkie położyłam się na plecach i nic.. czy powinnam się martwić ? Czy po prostu z pierwszymi ruchami tak jest ? Dodam ze łożysko jest umiejscowione na przedniej ścianie Nie wiem co mam myśleć a lekarz za 2 tygodnie
Nie martw się, w 1 ciąży zazwyczaj później się odczuwa się ruchy, plus łożysko na przedniej ścianie to już w ogóle, doczekasz się na pewno 😁
 
Witam się z Wami i ja :)
Mam już aż 39lat, 4. ciąża (w domu 2 córki (11 i 9) i syn (3), obecnie 19tc (płeć jeszcze nieznana).
Przeczytałam wszystkie 712 stron, zajęło mi to ok 2 tygodnie.
Atmosfera bardzo mi się tu podoba.
Możecie mnie dodać do wątku zamkniętego?
 
cześć dziewczyny, aktualnie 18+4 i kompletny brak objawów, czy to normalne? Wcześniej dość często pobolewalo podbrzusze od kilku dni jak ręka odjął. Ogólnie od początku nie była to ciąża mocno objawowo. Trochę mdłości, bólu piersi/sutków oraz niewielka senność. We wrześniu 2020 było puste jajo, zakończyło się łyżeczkowanie, strasznie się boje... :(
 
reklama
Hej :) jestem tu nowa , mam 31 lat i jestem w 19 tc :) chciałam zapytać czy jest tu może jakaś mama z Białegostoku z okolic bacieczek?:) fajnie by było mieć z kim spacerować na macierzyńskim 💓
 
Do góry