reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Moj waży prawie tyle samo 560 g na tydz 24+1, wole żeby nie byl za duzy, lepiej do porodu,
Dziewczyny które już rodzą po raz kolejny, jak wspominacie porod naturalny ? Lepiej naturalnie czy cesarką?
Cześć 😀 ja mam termin na 11.08 moja wyczekane córcia po ivf, i tez bardzo chetnie dołączę do zamkniętej grupy , mam kilka pytań
Pozdrawiam
 
reklama
Poród naturalny wspominam dobrze, bez żadnych komplikacji i odpowiednio przygotowanym personelem jak na tamten czas.. jedynie te bóle podczas skurczy były trudne do zniesienia, ale nie chciałam znieczulenia. Sam poród jest niesamowity i każda kobieta która rodziła naturalnie przechodzi to indywidualnie na co wpływ ma wiele czynników. Nie ma się co bać:)
Teraz niestety nie mam wyboru i będę miała cc, czy jestem na to gotowa? nie, mówią że nawet lepiej mieć cesarkę bo cipy Ci nie rozpieprzy i cały zabieg przebiega sprawnie i szybko, a Ty już po 4tyg będziesz w pełni sprawna fizycznie ;)
Może i nie ma uszkodzeń jakie się zdarzają po porodzie naturalnym, ale cc to jednak jest operacja i jeśli jest poważne wskazanie, lub podczas porodu siłami natury aby ratować mamę czy dziecko to nie ma co dyskutować z decyzją...moga być powikłania i tu i tu, tego nie da się przewidzieć niestety. A dlaczego masz teraz jako 2 poród wskazanie do cc?
Również czekam na przyjęcie do grupy 🙂 o ile nas tam chcą :wink:
Każda mamusie chcemy, czasami trochę trwa zanim zostaniecie dodane, @Oliqa robi co może 😇
 
Może i nie ma uszkodzeń jakie się zdarzają po porodzie naturalnym, ale cc to jednak jest operacja i jeśli jest poważne wskazanie, lub podczas porodu siłami natury aby ratować mamę czy dziecko to nie ma co dyskutować z decyzją...moga być powikłania i tu i tu, tego nie da się przewidzieć niestety. A dlaczego masz teraz jako 2 poród wskazanie do cc?

Każda mamusie chcemy, czasami trochę trwa zanim zostaniecie dodane, @Oliqa robi co może 😇
Łożysko przodujące, stąd natychmiastowa decyzja położnej o cc.
 
Witam wszystkie mamusie :)
To mój pierwszy wpis i pierwsze kroki na forum. Obecnie jestem w 24 tygodniu, chętnie powiem o sobie więcej i posłucham Waszych historii i wskazówek na zamkniętym forum. Bardzo prosze o dadanie :)
 
Witam wszystkie mamusie :)
To mój pierwszy wpis i pierwsze kroki na forum. Obecnie jestem w 24 tygodniu, chętnie powiem o sobie więcej i posłucham Waszych historii i wskazówek na zamkniętym forum. Bardzo prosze o dadanie :)
Witamy 😁Musisz się odezwać do naszej @Oliqa, ona ciebie doda do wątku zamkniętego 🤣
 
reklama
Do góry