reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Tez nie wiem jaką podjąć decyzję, termin szczepienia mam na koniec maja, ale boję się czy z dzieckiem będzie ok, jak źle będę znosić stan po szczepieniu, dodatkowo mam żylaki i boję się że to też może mieć zły wpływ, bardzo trudno wybrać, lekarz mówi żeby się szczepić...
Dziewczyny polecam wam grupę na Facebook „szczepienia- rozwiewamy wątpliwości” jest bardzo dużo informacji od kobiet w ciąży, specjalistów itd.
 
reklama
Ja też zaczęłam miesiąc temu przygodę z glukometrem, początki były trudne, ale z dnia na dzień jest lepiej, choć mam problem z cukrami po obiedzie...
Musisz przenalizowac obiad pod kątem, co źle robisz że cukry ci szaleją... Może na porcje masz za dużo weglowodanow?

Ja gdybym nie była w ciąży to już bym się zaszczepiła, ale też się waham. Mój gin mi poradził żeby się Pfizerem zaszczepić jeśli chce iść na ten pierwszy rzut. Dało mi to do myślenia że oni sami chyba nie do końca znają wszelkie tego skutki... Dlatego waham się
 
Mój gin radził się zaszczepić ale u mnie jest problem z dostępnością. Pfizera nie ma bliżej niż 150km,moge nie zdążyć drugiej dawki a też nie wiem czy będę w stanie fizycznie na nią dojechać
 
Hej mamusie, czy któraś migła może uczulenie na pylki w ciąży? Ja nigdy nie miałam, a teraz mam katar, gorączkę i kaszel. Chyba się nie przeziebilam, jak już to przegrzalam albo dostałam uczulenia. Czy coś bierzecie na pylki/katar/kaszel/goraczke czy tylko jakieś domowe sposoby? Mam wizytę u ginekologa dopiero za tydzien
 
Hej mamusie, czy któraś migła może uczulenie na pylki w ciąży? Ja nigdy nie miałam, a teraz mam katar, gorączkę i kaszel. Chyba się nie przeziebilam, jak już to przegrzalam albo dostałam uczulenia. Czy coś bierzecie na pylki/katar/kaszel/goraczke czy tylko jakieś domowe sposoby? Mam wizytę u ginekologa dopiero za tydzien
Na gorączkę można paracetamol, niestety nic innego bez konsultacji z lekarzem nie można wziąć.
 
reklama
Do góry