reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny , pamiętacie jak pisałam , że nadal mam dyskomfort przy robieniu siku i nadal cewka moczowa boli po cewnikowaniu. Teraz zauważyłam ,że leci mi z cewki krew. Pisałam wam , że na chama mi wsadzili co mnie bolało. Teraz aż mi się słabo zrobiło i leżę pod klimatyzacja , płacze szczerze Wam mówię płacze bo się boje , boje się czy coś złego mi nie zrobili , boje się bo nie pozwolę by coś mi tam zaś wkładali by zobaczyć. Jutro jedziemy do lekarza z rana , Pierw do ogólnego

Kochama a nie pomyliłaś watkow?
 
reklama
Dziewczyny , pamiętacie jak pisałam , że nadal mam dyskomfort przy robieniu siku i nadal cewka moczowa boli po cewnikowaniu. Teraz zauważyłam ,że leci mi z cewki krew. Pisałam wam , że na chama mi wsadzili co mnie bolało. Teraz aż mi się słabo zrobiło i leżę pod klimatyzacja , płacze szczerze Wam mówię płacze bo się boje , boje się czy coś złego mi nie zrobili , boje się bo nie pozwolę by coś mi tam zaś wkładali by zobaczyć. Jutro jedziemy do lekarza z rana , Pierw do ogólnego. Moje odległości po cesarce 😔to rana już przestała bolec
O kurczę :( strasznie Ci współczuję 😪 ja po operacji też miałam zapalenie cewki, coś musieli źle zrobić bo mocz przeciekał a ból był okrutny 😪 dobrze, że jutro jedziecie do lekarza, ktoś to szybko powinien zobaczyć
 
O kurczę :( strasznie Ci współczuję 😪 ja po operacji też miałam zapalenie cewki, coś musieli źle zrobić bo mocz przeciekał a ból był okrutny 😪 dobrze, że jutro jedziecie do lekarza, ktoś to szybko powinien zobaczyć
Dziękuje , ale tak się boje , ze nie chce by mi coś tam wkładali. Nadal boli 😭 Jest mi tak cholernie smutno ? Przykro ? ze zamiast cieszyć się , że rana tak nie boli to zmagam się z cewką i w końcu zobaczyłam , że krwawię i tam
 
Dziewczyny , moja siostra ma termin za tydzień . Czy zna się może któraś na wynikach i mogłaby powiedzieć skąd te podwyższenia ? Czy to coś złego czy poprostu zmiany pod wpływem 3 trymestru? Będę wdzięczna.
IMG_20210804_125247.jpg
 
Dziewczyny , moja siostra ma termin za tydzień . Czy zna się może któraś na wynikach i mogłaby powiedzieć skąd te podwyższenia ? Czy to coś złego czy poprostu zmiany pod wpływem 3 trymestru? Będę wdzięczna.
Zobacz załącznik 1301849
Normy dla ciezarncyh kobiet są troszkę inne, więc te wyniki są jak najbardziej dobre. Na takie delikatne roznice nie ma co patrzeć. Zaręczam Ci, że nie ma tu nic złego :)
Szczęśliwego rozwiązania dla siostry.
 
reklama
Do góry