reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Wietrze i wietrze
Upaly i czeste wizyty w restauracjach zrobily swoje:(
Wscieklam
Sie bo ja tu antybiotyk a zaraz porod:(((( no i dostane tez na gbs….
A no możliwe, wcześniej chodziliśmy częściej do restauracji od trzech tygodni mamy przestój. I jest u mnie poprawa. Ostatnio byłam na basenie i korciło mnie by popływać, ale jak sobie przypomniała że walczę z tym paskudztwem to zrezygnowałam z moczenia pupy i tylko nóżki do wody dla ochłody.
 
reklama
Hejka,
Ja teraz na wylocie dostałam pimafucin na przeleczenie, bo na odebranym wyniku posiewu już po wyjściu ze szpitala było trochę candidy.
Pan doktor wczoraj powiedział, że lepiej przeleczyc, bo generalnie przy nawet utajonej grzybicy łatwiej się pęka przy porodzie.
Wieści ze wczoraj z ostatniej już wizyty to: 2cm rozwarcia, dzidziuś 3800+ ale z pomiarów nie wychodzi mu jeszcze 4kg, popatrzył na brzuszek i mówi że on tu wielkoluda nie widzi uff 😰 KTG książkowe. Odkleił mi dolny biegun pęcherza płodowego w nadziei że może ruszy naturalnie.
Plan: wtorek KTG na izbie przyjęć, piątek do szpitala jeśli się nic nie zacznie.
 
Hejka,
Ja teraz na wylocie dostałam pimafucin na przeleczenie, bo na odebranym wyniku posiewu już po wyjściu ze szpitala było trochę candidy.
Pan doktor wczoraj powiedział, że lepiej przeleczyc, bo generalnie przy nawet utajonej grzybicy łatwiej się pęka przy porodzie.
Wieści ze wczoraj z ostatniej już wizyty to: 2cm rozwarcia, dzidziuś 3800+ ale z pomiarów nie wychodzi mu jeszcze 4kg, popatrzył na brzuszek i mówi że on tu wielkoluda nie widzi uff 😰 KTG książkowe. Odkleił mi dolny biegun pęcherza płodowego w nadziei że może ruszy naturalnie.
Plan: wtorek KTG na izbie przyjęć, piątek do szpitala jeśli się nic nie zacznie.
O mamo a jak sie odkleja pecherz plodowy???

No i niestety ja sie tego pekania obawiam bo polozna tez o tej skorze cos wspominala:(

A na ile czasu masz pimafucin? Ile dni?
Potem probiotyk bierzesz?
Rozumiem ze piatek za tydzien szpital tak?
To ja w poniedzialek po Tobie na ktg.

Teraz chce zeby jak najwiecej czasu do porodu minelo zeby sie podleczyc:/ juz jest lepiej ale najwyzej z 12 globulek wszystkich nie wezme. Trudno. Musze cos tez flory nadbudowac potem chociaz ze 3 dni.

Dzis juz myslalam w nocy ze sie zaczelo ale brzuch boli w nocy (nie kontroluje ile bo spie) a w dzien nie. Wiec grzecznie czekamy!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ja dzis dentysta jeszcze again ale juz mi ciezko. Nogi mega puchna az szczypanie czuje. No i cos mi noga dretwieje - macie tak?

Milego, chlodnego dnia dla Was mamuski!
 
Hejka,
Ja teraz na wylocie dostałam pimafucin na przeleczenie, bo na odebranym wyniku posiewu już po wyjściu ze szpitala było trochę candidy.
Pan doktor wczoraj powiedział, że lepiej przeleczyc, bo generalnie przy nawet utajonej grzybicy łatwiej się pęka przy porodzie.
Wieści ze wczoraj z ostatniej już wizyty to: 2cm rozwarcia, dzidziuś 3800+ ale z pomiarów nie wychodzi mu jeszcze 4kg, popatrzył na brzuszek i mówi że on tu wielkoluda nie widzi uff 😰 KTG książkowe. Odkleił mi dolny biegun pęcherza płodowego w nadziei że może ruszy naturalnie.
Plan: wtorek KTG na izbie przyjęć, piątek do szpitala jeśli się nic nie zacznie.
Piekny maluszek!!💓💓💓 waga idealna!
 
O mamo a jak sie odkleja pecherz plodowy???

No i niestety ja sie tego pekania obawiam bo polozna tez o tej skorze cos wspominala:(

A na ile czasu masz pimafucin? Ile dni?
Potem probiotyk bierzesz?
Rozumiem ze piatek za tydzien szpital tak?
To ja w poniedzialek po Tobie na ktg.

Teraz chce zeby jak najwiecej czasu do porodu minelo zeby sie podleczyc:/ juz jest lepiej ale najwyzej z 12 globulek wszystkich nie wezme. Trudno. Musze cos tez flory nadbudowac potem chociaz ze 3 dni.

Dzis juz myslalam w nocy ze sie zaczelo ale brzuch boli w nocy (nie kontroluje ile bo spie) a w dzien nie. Wiec grzecznie czekamy!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ja dzis dentysta jeszcze again ale juz mi ciezko. Nogi mega puchna az szczypanie czuje. No i cos mi noga dretwieje - macie tak?

Milego, chlodnego dnia dla Was mamuski!
6 globulek mam na noc, probiotyk sobie też kupiłam.
Piątek za tydzień szpital - tak.

Ważne żeby infekcje trochę podleczyć i myślę że na Ci wystarczy czasu. Nawet jeśli do końca nie weźmiesz. Tobie kiedy termin przypada?

Z tym odklejaniem - jak jest rozwarcie to wkłada, że tak powiem palucha pomiędzy macicę, a pęcherz płodowy i odrobinę próbuje odkleić jego od drugiego, żeby pobudzić szyjkę i produkcję tych prostaglandyn. To tak na szybko przeczytałam. Mnie nie bolało a jak ma trochę pomóc to czemu nie.

Te drętwiejące nogi to u mnie już standard. Mam wrażenie, że wszystkie nerwy mam już ponaciskane :/ brakuje tylko rwy kulszowej ;)
 
6 globulek mam na noc, probiotyk sobie też kupiłam.
Piątek za tydzień szpital - tak.

Ważne żeby infekcje trochę podleczyć i myślę że na Ci wystarczy czasu. Nawet jeśli do końca nie weźmiesz. Tobie kiedy termin przypada?

Z tym odklejaniem - jak jest rozwarcie to wkłada, że tak powiem palucha pomiędzy macicę, a pęcherz płodowy i odrobinę próbuje odkleić jego od drugiego, żeby pobudzić szyjkę i produkcję tych prostaglandyn. To tak na szybko przeczytałam. Mnie nie bolało a jak ma trochę pomóc to czemu nie.

Te drętwiejące nogi to u mnie już standard. Mam wrażenie, że wszystkie nerwy mam już ponaciskane :/ brakuje tylko rwy kulszowej ;)
O rety to myslalam ze tylko mi dretwieje:/
Wspolczuje!
No to jesli ma pomoc to pewnie ze tak!
Termin z usg jest na 21.08

Oczywiscie probiotyk dopiero po zakonczeniu leczenia bo inaczej to nie mamsensu prawda? Ja zamowie jeszcze doustny estabion mama bo na poczatku pomagal mi ale odstawilam i mam za swoje. No ja chyba dzis znowu bede wymiotowac. I moge nie dac rady u dentysty:///
 
Oczywiscie probiotyk dopiero po zakonczeniu leczenia bo inaczej to nie mamsensu prawda? Ja zamowie jeszcze doustny estabion mama bo na poczatku pomagal mi ale odstawilam i mam za swoje. No ja chyba dzis znowu bede wymiotowac. I moge nie dac rady u dentysty:///
Wymioty o nie. Koszmar oby nie wrócił i zatrzymało się na mdłościach które wróciły.
Ja stosuję profilaktycznie Multigyn Flora Plus (żel dopochwowy) po terapii globulkami. I kupuje raz w miesiącu bo tani nie jest.
 
reklama
Ja tak sobie chodzę, aż coś się zacznie. Dziś w nocy chcę oglądać spadające gwiazdy ( noc spadających kumulacja). Poszłabym z lampką wina ale skończy się z herbatą o ile nie prześpię.
Też będę próbowała oglądać, choć u mnie zawsze od miasta jest odrobinę łuna. Pięknych widoków nam obydwu życzę 😊 może @Dzoannna też coś utrafi :D
 
Do góry