reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja inhalowalam 0.9% to taki neutralny roztwór i na pewno nie zaszkodzi. Ten 3% zadziała lepiej na zalegający katar i wydzielinę, bo to roztwór hipertoniczny, ale czy naszym maluchom można go podać to nie wiem. Ja chyba bym nie próbowała.
Ostatnim razem jak mała miała katar to lekarz kazał naj zwyklejszą solą fizjologiczną właśnie tą w roztworze 0,9%
Jak da sobie zrobić inhalacje....wiec tyle o ile jej podkładałam pod nos żeby coś chociaż zaciagła 😊
 
A powiedzcie mi proszę jak walczyć z ciemieniuchą na głowie? Wyczytałam ze oliwka i wyczesywać…
Moja jeszcze nie ma ciemieniuchy, ale że starszymi bardzo długo z tym walczyłam, bo szybko wracala. Mojej dwulatce dopiero nie dawno zeszła całkowicie. Na początku też tylko oliwkę używałam, a jak zaczęło wracać i ta ciemieniucha, już tak łatwo nie schodziła to kupiłam żel Emolium na cirmieniuche. Bardzo dobry, tylko jak pisałam u nas często wracała pomimo codziennego mycia głowy.
 
Moja jeszcze nie ma ciemieniuchy, ale że starszymi bardzo długo z tym walczyłam, bo szybko wracala. Mojej dwulatce dopiero nie dawno zeszła całkowicie. Na początku też tylko oliwkę używałam, a jak zaczęło wracać i ta ciemieniucha, już tak łatwo nie schodziła to kupiłam żel Emolium na cirmieniuche. Bardzo dobry, tylko jak pisałam u nas często wracała pomimo codziennego mycia głowy.
Dziękuje jak oliwka nie będzie pomagać to może spróbuje, a właśnie jak z tym myciem głowy? My do kąpieli używamy żelu emolium i myjemy nim całe ciało także głowę bo tak tez nam pokazywano w szpitalu. Czy używasz osobno szamponu?
 
Dziękuje jak oliwka nie będzie pomagać to może spróbuje, a właśnie jak z tym myciem głowy? My do kąpieli używamy żelu emolium i myjemy nim całe ciało także głowę bo tak tez nam pokazywano w szpitalu. Czy używasz osobno szamponu?
Na razie całe ciałko łącznie z włoskami myje tym samym, dopiero jak te włoski urosną to wprowadzę szampon.
 
reklama
Cześć, co u was? Ja dziś dzwonię do przychodni po skierowanie do przychodni rehabilitacjyjnej. Podejrzewam, że mała moze mieć wzmożone napięcie mięśniowe 😞
 
Do góry