reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi.. mój mały był troszkę chory, miał sport katar dlatego przesunęliśmy szczepienia. Chce jednak zdążyć zaszczepić na rota, zostało mi 2 tyg. Mały niby nie na kataru ale w nocy tak jakby charczy, boję się go zaszczepić
 
A wiadomo jak lekarz bada przed szczepieniem. Myślałam żeby zrobić crp przed szczepieniem i jeszcze bilirubine bo ostatnio, czyli 3 tyg temu był jeszcze poziom 9, i też nie wiem przy jakim poziomie można szczepić
 
Dziewczyny powiedzcie mi.. mój mały był troszkę chory, miał sport katar dlatego przesunęliśmy szczepienia. Chce jednak zdążyć zaszczepić na rota, zostało mi 2 tyg. Mały niby nie na kataru ale w nocy tak jakby charczy, boję się go zaszczepić
Nagraj filmik z tym charczeniem i pokaż lekarzowi lub poloznej, może to tylko sapka
 
Dziewczyny powiedzcie mi.. mój mały był troszkę chory, miał sport katar dlatego przesunęliśmy szczepienia. Chce jednak zdążyć zaszczepić na rota, zostało mi 2 tyg. Mały niby nie na kataru ale w nocy tak jakby charczy, boję się go zaszczepić
Mój tez charczy, zwłaszcza w nocy i jak intensywnie płacze - wczoraj mi lekarz powiedział, że to norma.
Dobry pomysł z tym nagraniem. Ja robiłam zdjęcia gili, bo jak jesteśmy u lekarza to zawsze nosek ma czysty.
2 tyg przed szczepieniem mieliśmy poziom 8.6 bilirubiny. Później lekarz oceniał już na oko bezpośrednio przed zaszczepieniem, żeby go znowu nie kluć.
 
Dziewczyny powiedzcie mi.. mój mały był troszkę chory, miał sport katar dlatego przesunęliśmy szczepienia. Chce jednak zdążyć zaszczepić na rota, zostało mi 2 tyg. Mały niby nie na kataru ale w nocy tak jakby charczy, boję się go zaszczepić
Moja też tak charczy jak się naje i gdzieś tam jej się cofnie i poleci jej do noska i potem takie śmiesznie właśnie charczenie. Nie wścieka jakoś bardzo przez to więc nie panikuję.
Lekarz na pewno zbada dziecko przed szczepieniem.
 
Ostatnia edycja:
Mój mąż jest praktycznie cały dzień w pracy, wraca ok 17 30, zje obiad i w sumie zajmuje się małym. Też muszę niestety dokarmiać, ale niewiele. Kiedy odciągam pokarm lub daje mm to mąż podaję. W nocy śpię w innym pokoju z małym, ale jak są jakieś grubsze akcje w nocy to maz wstaje i pomaga mi.
To u mnie tak samo jak u ciebie z tym że mu tylko kp 😊
 
reklama
Do góry