reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
A i jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia! Czy Wy tez zauważyliście powiększony brzuszek ? Nie wiem czy to woda, ale już mi ciasno w spodniach! Muszę już do pracy zakładać luźniejsze rzeczy😂 a co będzie później… haha😅
 
A wy oprócz bety też progesteron robicie ? Macie już ustaloną pierwszą wizytę u ginekologa ? 😍
Tak, przeważnie przy becie można zrobić progesteron bo to zawsze daje jakiś pogląd na ciążę. Ale może też wprowadzić niepokój kiedy maleje zamiast rosnąć. Myślę że powinny go też zrobić osoby które mają jakieś plamienia
 
A i jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia! Czy Wy tez zauważyliście powiększony brzuszek ? Nie wiem czy to woda, ale już mi ciasno w spodniach! Muszę już do pracy zakładać luźniejsze rzeczy😂 a co będzie później… haha😅
Mój się powiększył ale to przez wzdęcia....i wyższy poziom progesteronu. Woda też się bardziej zbiera w organizmie przez to
 

Załączniki

  • Screenshot_20211123-182901_Drive.jpg
    Screenshot_20211123-182901_Drive.jpg
    77,5 KB · Wyświetleń: 263
reklama
A beta u Ciebie ile wynosi???
Pierwsza robiona 20 listopada 140, druga 22.11.-363. progesteron też robiłam przy becie i pierwszy 35.90, drugi 24,90. Także spadek ale robiłam o różnych godzinach także mam nadzieję że to tylko wahania dobowe bo nie mam żadnych plamień
 
Do góry