reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dziewczyny dziś byłam na usg. Pęcherzyk z ciałkiem żółtym widoczny w 5 tyg 2 dniu. Za tydzień mam przyjść na serduszko . Pani doktor nic nie mówiła na temat pecherzyka . Jednak w domu zaczęłam się niepokoić . Pęcherzyk nie jest regularny. Naczytałam się , ze może to świadczyć o zbliżającym się poronieniu lub nieprawidłowej ciąży . Załączę zdjęcie powiedzcie co o tym myślicie. Strasznie się martwię .
 

Załączniki

  • 54BA67A9-086B-4B3E-B44E-667E06823E60.jpeg
    54BA67A9-086B-4B3E-B44E-667E06823E60.jpeg
    955,2 KB · Wyświetleń: 126
Dziewczyny dziś byłam na usg. Pęcherzyk z ciałkiem żółtym widoczny w 5 tyg 2 dniu. Za tydzień mam przyjść na serduszko . Pani doktor nic nie mówiła na temat pecherzyka . Jednak w domu zaczęłam się niepokoić . Pęcherzyk nie jest regularny. Naczytałam się , ze może to świadczyć o zbliżającym się poronieniu lub nieprawidłowej ciąży . Załączę zdjęcie powiedzcie co o tym myślicie. Strasznie się martwię .
Szczerze, kompletnie się na tym nie znam. Ale myślę, że skoro lalkarz nic na ten temat nie powiedział to nie ma czym się martwić. Zwłaszcza, że masz przyjść za tydzień na serduszko :) nie stresuj się na zapas ♥️
 
Ja dziewczyny zrobilam maly myk… wizyte mam dopiero na 22 grudnia, ale mysle sobie, ze troche sie boje, bo CRP norma do 5, mi wyszlo 12, mam niedoczynnosc tarczycy, a wynik Tsh 3, z tego co wyczytałam, to tez to jest troche za duzo, a co najważniejsze, w przeszłości mialam zatorowość płucna, do tego wszystkiego dziwnie sie czuje, bola mnie wszystkie mięśnie, szyja, tak jakos mam obawy.. pomyślicie gdzie ten myk.. No wiec zadzwoniłam do przychodni, gdzie moja Pani doktor przyjmuje i powiedzialam, ze Pani doktor powiedziala, ze jak bede miala wyniki badan, to mam podejsc bez kolejki, między pacjentkami, prawda jest taka, ze na prawde tak powiedziala, tyle ze to bylo w lipcu 😅 i chodzilo o calkiem inne badania 😁 ale przynajmniej bede spokojniejsza, jak Pani doktor zerknie mi na te badania 😇😇
 
reklama
Hej:) witam was, u mnie 1.11 dzien ostatniej miesiączki, 11.11 wg testów owulacyjnych owulacja :) już 11 dpo testy pozytywne, co 2 dni powtarzane kreska coraz grubsza. 28.11 powinna przyjąć miesiączka ( albo i prędzej przez wcześniejszą owulacje) na szczęście nie przyszła :) termin porodu z om na ok 8 sierpnia . Wizytę u ginekologa mam 17.12 nie wiem czy robić bete czy dać sobie spokój i po prostu czekać na wizytę? Jak się czujecie? Ja się bardzo stresuje, co jakiś czas bolą jajniki i czuję kłucie w podbrzuszu , taki dyskomfort, strasznie się nakręcam .
Ja mam wstępny termin na 05.08 wizytę u gin 14.12 również czekam niecierpliwie na wizytę😁
 
Do góry