reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja dziewczyny zrobilam maly myk… wizyte mam dopiero na 22 grudnia, ale mysle sobie, ze troche sie boje, bo CRP norma do 5, mi wyszlo 12, mam niedoczynnosc tarczycy, a wynik Tsh 3, z tego co wyczytałam, to tez to jest troche za duzo, a co najważniejsze, w przeszłości mialam zatorowość płucna, do tego wszystkiego dziwnie sie czuje, bola mnie wszystkie mięśnie, szyja, tak jakos mam obawy.. pomyślicie gdzie ten myk.. No wiec zadzwoniłam do przychodni, gdzie moja Pani doktor przyjmuje i powiedzialam, ze Pani doktor powiedziala, ze jak bede miala wyniki badan, to mam podejsc bez kolejki, między pacjentkami, prawda jest taka, ze na prawde tak powiedziala, tyle ze to bylo w lipcu 😅 i chodzilo o calkiem inne badania 😁 ale przynajmniej bede spokojniejsza, jak Pani doktor zerknie mi na te badania 😇😇
Tsh w ciąży do 2,4. U mnie w straconej ciąży w pierwszych badaniach wyszło 8,5. Właśnie czekam na wyniki i już mnie nosi...
 
reklama
Szczerze, kompletnie się na tym nie znam. Ale myślę, że skoro lalkarz nic na ten temat nie powiedział to nie ma czym się martwić. Zwłaszcza, że masz przyjść za tydzień na serduszko :) nie stresuj się na zapas ♥️
Nie nie powiedział, ale dopiero w domu zobaczyłam ze na zwolnieniu gdzie jest kod wpisał poronienie zagrażające. Fakt , ze mam 35 lat może i z tego tytułu … aczkolwiek zastanawia mnie to bardzo
 
Nie nie powiedział, ale dopiero w domu zobaczyłam ze na zwolnieniu gdzie jest kod wpisał poronienie zagrażające. Fakt , ze mam 35 lat może i z tego tytułu … aczkolwiek zastanawia mnie to bardzo
Myśle ze po prostu w zwolnienie coś wpisać musiał - Ty chciałaś czy lekarz sam Cię wysłał ?
 
reklama
Nie No pytał , a ze mam prace jaka mam to musiałam zwolnienie wziąć od razu. Ale wszędzie pisze ze nieregularny kształt pecherzyka nie zwiastuje nic dobrego
No to widzisz, nie ma czegoś takiego jak zwolnienie przez warunki pracy itp (lekarz nie ma prawa dać z tego powodu L4, to pracodawca musi dostosować warunki pracy) wiec musiał ściemnić i coś wpisać po prostu. A zagrażające poronienie jest typowym powodem L4 na tym etapie ciąży. Nie martw się na zapas !
 
Do góry