reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
No to widzisz, nie ma czegoś takiego jak zwolnienie przez warunki pracy itp (lekarz nie ma prawa dać z tego powodu L4, to pracodawca musi dostosować warunki pracy) wiec musiał ściemnić i coś wpisać po prostu. A zagrażające poronienie jest typowym powodem L4 na tym etapie ciąży. Nie martw się na zapas !
Może masz racje ,ale dla św spokoju pójdę jutro do innego lekarza aby się upewnić ze wszystko ok
 
Cześć dziewczyny, długo się nie odzywałam ale walczę z przeziębieniem, zaczęły się mdłości i złe samopoczucie a po domu biegają dwa małe szkraby 3 i 1,5 roku. Do tego od kilku dni mam plamienia, pierwsze było jasnoróżowe tylko rano na papierze, drugiego dnia powtórka ale już bardziej rozcieńczone w śluzie brązowe i też tylko raz po wstaniu na papierze. Potem dwa dni przerwy i dzisiaj znowu ale już takie brązowe delikatne fusy znowu po wstaniu i na papierze po wypróżnieniu. Nie wiem o co chodzi i zaczynam się martwić. Na wkładce nic nie na ale dlaczego rano się pojawia takie coś. Wizytę mam dopiero w połowie grudnia ale myślę nad tym czy nie spróbować się wbić wcześniej. Aktualnie powinno być 5 tydzień, 5 dzień
 
reklama
Cześć dziewczyny, długo się nie odzywałam ale walczę z przeziębieniem, zaczęły się mdłości i złe samopoczucie a po domu biegają dwa małe szkraby 3 i 1,5 roku. Do tego od kilku dni mam plamienia, pierwsze było jasnoróżowe tylko rano na papierze, drugiego dnia powtórka ale już bardziej rozcieńczone w śluzie brązowe i też tylko raz po wstaniu na papierze. Potem dwa dni przerwy i dzisiaj znowu ale już takie brązowe delikatne fusy znowu po wstaniu i na papierze po wypróżnieniu. Nie wiem o co chodzi i zaczynam się martwić. Na wkładce nic nie na ale dlaczego rano się pojawia takie coś. Wizytę mam dopiero w połowie grudnia ale myślę nad tym czy nie spróbować się wbić wcześniej. Aktualnie powinno być 5 tydzień, 5 dzień
Umów się dla spokojnej głowy do lekarza, który cie wcześniej przyjmie, może to nie być nic poważnego ale lepiej się upewnić.
 
Do góry