reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Hej dziewczyny ja z takim zapytaniem beta 22. Grudnia 116 a dziś 1276 czy jest ok ?
W necie są kalkulatory. Możesz się posiłkować. Powinna przyrastać 66% co 48h. Twój wydaje się w normie.

Boshe dziewczyny jaka ja dzisiaj poddenerwowana jestem. Psioczyłam na lab a po sprawdzeniu kartki od gina wszystkie badania są. Co chwila sprawdzam co chwila ciśnienie bo serce telepie mi się jak oszalałe. Do 16 nie wytrzymam...
 
W necie są kalkulatory. Możesz się posiłkować. Powinna przyrastać 66% co 48h. Twój wydaje się w normie.

Boshe dziewczyny jaka ja dzisiaj poddenerwowana jestem. Psioczyłam na lab a po sprawdzeniu kartki od gina wszystkie badania są. Co chwila sprawdzam co chwila ciśnienie bo serce telepie mi się jak oszalałe. Do 16 nie wytrzymam...
Dlatego kiedyś zapisywałam się tylko na ranne wizyty ;) od trzeciej ciąży czas jednak płynie mi tak szybko, że teraz godziny już nie maja żadnego znaczenia
 
Super wieści [emoji3590]
Już po usg pierwszym. Ciąża ulokowana w macicy, mogę kontynuować branie leków. Dziś 6+0. Maleństwo dopiero zaczyna się rozwijać 1,7mm. Serduszko już jest. Tętno 100, ale lekarz powiedział ze dopiero dziś lub wczoraj zaczęło bić. Trzymam kciuki za siebie i za Was [emoji3590]
 
reklama
To pewnie i tak ulegnie jeszcze zmianie, ale będzie widać jak się rozwija.
Jestem przeszczęśliwa że mimo stresujących świat udało mi się trzymać stabilnie i naprawdę myślała pozytywnie, choć ja to widzę wszystko w czarnych barwach.
Ja pomimo tego że w środę na usg było wszystko ok, to nadal się stresuje, cały czas myślę czy jest wszystko w porządku itp chyba taki nasz los 😂
 
Do góry