reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Tak, może nie tyle że bolało, ale kłucie jakby ktoś igłami się wbijał, jakieś dziwne ciągnięcia, potem odczucie jakby miał @ przyjśc tyle że znacznie mniejszy, dyskomfort był nieziemski. Miałam po tym badanie i wszystko było ok. Teraz to się martwię bo zanikło, cyce jednak są pełne i ciężkie, nie ma szans bym bez stanika spała, najgorzej pod prysznicem wytrzymać te parę chwil bez niego 🤭
Mi wlasnie chodzi i ten zanik mam 7+2 a od 3 dni nie czuje tego pobolewania czy któraś tak miała i jest wszzystko dobrze ??
 
reklama
Dziś dopiero zaczęłam funkcjonować o 12, rano nie moge wstać, nie mogę wcisnąć nic do jedzenia.Dopiero po południu mam więcej energii oraz jakikolwiek apetyt.Schudłam 1 kg póki co ale podbrzusze robi mi się bardziej okrągłe, do tego mam takie wzdęcia że wyglądam na 4-ty 5 -ty miesiąc. Teraz próbuje zasnąć i znów mdłości i ból głowy ciężkie do wytrzymania.Do tego dochodzi strach czy wszystko z ciążą jest ok-niekiedy mam takie obawy że nie umiem cieszyć się z tej ciąży-macie też tak?
Ja też nie umiem cieszyć się z tej ciąży. Trochę przez uciążliwe objawy a trochę przez strach, czy się uda.
Normy glukozy w ciąży
Ja miałam na czczo 87 więc chyba ok.

Ale wy produkujecie... przy moim problemie z czytaniem nigdy was nie nadrobię...

Miłego dnia babeczki i zdrowych dzieci w nowym roku jakbym już nie dala rade dzisiaj tu zajrzeć!!
 
To ja 150, chyba że od stycznia się podniesie....i to w tej cenie jest jeszcze cytologia w ciąży, na każdej wizycie USG i prenatalne też mam u niego w tej cenie....
 
Mnie tez przetsal juz bolec brzuch tak jak na początku. Teraz tylko od czasu do czasu cos zakłuje ,albo jak leżę. Ale u mnie piersi tez sa bardzo nabrzmiałe i bolą.
Jak zdejmuje stanik to mam wrażenie,ze nie wytrzymaja obciazenia i odpadna 🤣🤣🤣🤣
A ja nosze rozmiar B-C...
 
U mojego lekarza cena jest zależna od rodzaju wizyty, taka typowa ciążowa jak się prowadzi u niej ciąże to 220zł z usg i trwa nawet godzinę. Pierwsza wizyta jest droższa 340zł. Ale np. jak chodzi do niej na monitoring to już każda kolejna wizyta 70zł więc nie zdziera jak na Warszawę. No i jak np. jest jakiś problem to pracuje na NFZ w szpitalu więc tam kładzie, żeby zrobić droższe badania itp.
 
Mnie tez przetsal juz bolec brzuch tak jak na początku. Teraz tylko od czasu do czasu cos zakłuje ,albo jak leżę. Ale u mnie piersi tez sa bardzo nabrzmiałe i bolą.
Jak zdejmuje stanik to mam wrażenie,ze nie wytrzymaja obciazenia i odpadna 🤣🤣🤣🤣
A ja nosze rozmiar B-C...
A moje małe B nie chce nic rosnąć. 😢 Mnie rosną dopiero jak zaczynam karmić. 😭 A jak czytam wasze posty o biustonoszach. 🤭 Dla mnie to macie ogromne balony hahhaa
 
w poprzednich ciazach nic mnie nie bolalo,tylko w pierwszej mocno brzuch na początku,ale moze ze dwa dni.
Nie zdawalam sobie sprawy z niebezpieczenst.Wiedzialam tylko,ze do 12 tc jest wieksze ryzyko poronień.
I zylam sobie w nieświadomości 😀

a teraz wiadomo ,ze tez zamiast vcieszyc sie na wtorek,ja sie boje.... czy bedzie wszystko ok..

Dlatego nie badalam i nie bede badac bety bo to juz by mnie wykonczylo psychicznie...
 
reklama
Do góry