reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Drogie dziewczyny, powoli zbieram się na zabawę sylwestrową z rodziną a chciałam być na białej sali w domu .. 😢 . Życzę wszystkim Wam ale też i sobie nieskromnie szczęśliwych rozwiązań w 2022, aby żadna z nas nie musiała więcej przechodzić przez tragedie, podejmować trudnych decyzji. A na koniec mogła radować się tym małym bąbelkiem.
Szczęśliwego Nowego Roku, szampańskiej zabawy 🤭 dobrze że jest Picolo
 
To już oznacza kiepskiego lekarza niestety. Chyba ze byłaś np na wizycie kiedy pęcherzyk miał 8mm a później od razu 20, ale zarodek na pewno pokazał się wcześniej.
Leżałam w szpitalu i miałam usg co 2 dni. Przy 18mm nie było nic widać, a 2 dni później przy 20mm pojawił się zarodek 2mm.
W szpitalu mieli dobry sprzęt ponieważ był to szpital typowo ginekologiczno-położniczy.
 
Drogie dziewczyny, powoli zbieram się na zabawę sylwestrową z rodziną a chciałam być na białej sali w domu .. 😢 . Życzę wszystkim Wam ale też i sobie nieskromnie szczęśliwych rozwiązań w 2022, aby żadna z nas nie musiała więcej przechodzić przez tragedie, podejmować trudnych decyzji. A na koniec mogła radować się tym małym bąbelkiem.
Szczęśliwego Nowego Roku, szampańskiej zabawy 🤭 dobrze że jest Picolo
O tak, u mnie truskawkowe picollo już się chłodzi 😁😂 Wszystkiego dobrego 😘
 
Ja mam dzisiaj pierwszy dzień takiego większego stresu, bo zaczęła mnie boleć torbiel co mam (tak przypuszczam, że to o nią chodzi, bo lekarz tłumaczył czym to może się objawiać). Ja mam torbiel za macicą, z prawej strony, tak jakby za jajnikiem prawym. I dzisiaj pierwszy raz poczułam, taki kłujący ból z tyłu pleców. Zastanawiam się czy parcie na pęcherz moczowy (miałam pełny), tego nie spotęgował, że pęcherz naciskał na ta torbiel? Dziewczyny, czy któraś z Was ma torbiel? Moja jest spora.. 7,5 x 6 x 7 cm..
 
reklama
Do góry