reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny życzę nam wszystkim szczęśliwego nowego roku, bezproblemowej ciąży i zdrowych dzieciaczków urodzonych w terminie, abyśmy w sierpniu wymieniały się już doświadczeniami w karmieniu, kąpaniu i pielęgnowaniu naszych maluszków 😘😘😘
 
reklama
USG robił ten sam lekarz. Powiedział że zdarzają się przypadki gdzie zarodek z serduszkiem pojawia się nawet przy pęcherzyku 25mm. Jeżeli jest powyżej 25mm to szans nie ma. Niejednokrotnie czytałam na forum o takich przypadkach jak mój i w tym czasie oczekiwania bardzo mi to pomogło.
Ale ja rozumiem że takie przypadki są. Tyle że wynikają z (nie) umiejętności lekarza i/lub sprzętu bo na tym etapie każda ciąża rozwija się identycznie i nie ma możliwości by jajo „nagle” wypełniło się przy 25 mm.
 
U mnie podobnie, a piersi zaledwie czuję, nie mogę tego nazwać bólem. Powiększyły się ale mogę chodzić bez stanika:D

No właśnie o tym samym myślę, zwłaszcza że mogłabym zrobic już w przyszłym tygodniu. A wizytę mam 10.01, wtedy zacznie się 11 tydzień. I tak się biję z myślami, z jednej strony chciałabym jak najszybciej, z drugiej to warto poczekać do wizyty żeby sprawdzić czy jest ok- i wtedy zrobić. Wynik pewnie zbiegnie się z datą prenatalnych.

Ja mam na lewym jajniku, ale małą, niecałe 2cm…czasem czuję ten jajnik ale nie wiem czy to od torbieli, czy tak po prostu.
Możesz je zrobić od 10 tyg czyli 10+1 one są wtedy tak samo wiarygodne jak przy 12 czy 15 tyg.
 
Możesz je zrobić od 10 tyg czyli 10+1 one są wtedy tak samo wiarygodne jak przy 12 czy 15 tyg.
Wiem wiem, bardziej się zastanawiam czy czekać bo mam 10.01 usg- ale chyba nie wytrzymam:D a polecasz jakąś konkretną placówkę do zrobienia tych badań? Nie chcę wizyty domowej, ponieważ mam natrętne psy😂 moja ginekolog prowadząca jakoś szczególnie mnie do tych badań nie zachęcała, a jeden znajomy lekarz polecił Volumed.
 
Wiem wiem, bardziej się zastanawiam czy czekać bo mam 10.01 usg- ale chyba nie wytrzymam:D a polecasz jakąś konkretną placówkę do zrobienia tych badań? Nie chcę wizyty domowej, ponieważ mam natrętne psy😂 moja ginekolog prowadząca jakoś szczególnie mnie do tych badań nie zachęcała, a jeden znajomy lekarz polecił Volumed.
Aaa, bo Ty krakow

Nifty pro robiłam w Volumedzie. Tam miałam później usg prenatalne wiec akurat wpisali mi na skierowaniu tą doktor (bo na jakiegoś lekarza to musialo być). Wynik na maila po 5 dniach, byłam zadowolona.

Teraz zrobię chyba Veragene wiec będę robić w labie. A jeśli jednak nifty to pewnie znów w Volumedzie.
 
Aaa, bo Ty krakow

Nifty pro robiłam w Volumedzie. Tam miałam później usg prenatalne wiec akurat wpisali mi na skierowaniu tą doktor (bo na jakiegoś lekarza to musialo być). Wynik na maila po 5 dniach, byłam zadowolona.

Teraz zrobię chyba Veragene wiec będę robić w labie. A jeśli jednak nifty to pewnie znów w Volumedzie.
O, czyli na dwie opinie 2x Volumed- spoko, w takim razie zrobię tam. Dzięki wielkie! I zdrówka❤️
 
reklama
Ja tez chora,takiego sylwestra beznadziejnego nie pamietam w zyciu😓
Leze w lozku I placze😭😭😭 tu przeziebiona ze ledwo zyje tu ciaza po poronieniu wiec z paranoja od poczatku I pojawily sie plamienia.....boze nie mam na to wszystko sily😪 mam wrazenie ze caly swiat jest szczesliwy tylko jaleze w tej beznadzieji niewiedzy co jest I co sie wydarzy-moj maz tez zaczyna sie denerwowac ze mam wstac I zyc bo mamy dom 2 dzieci a ja ....nie mam sily........
 
Do góry