reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Mieszkasz w dużym mieście ? Poszukaj na znanylekarz po opiniach
Kochana, moja Pani doktor jest z polecenia. I nawet osoby polecające są w szoku jak Ona ze mną postępuje.
Ja już stwierdziłam, że widocznie woli pacjentki które z założenia będą bezproblemowe. A u mnie na dzień dobry jet inaczej więc... Może tu jest nasz problem.

Na szczęście od lutego mam lekarkę która specjalizuje się w przypadkach jak mój. Musi być dobrze :)
 
Kochana, moja Pani doktor jest z polecenia. I nawet osoby polecające są w szoku jak Ona ze mną postępuje.
Ja już stwierdziłam, że widocznie woli pacjentki które z założenia będą bezproblemowe. A u mnie na dzień dobry jet inaczej więc... Może tu jest nasz problem.

Na szczęście od lutego mam lekarkę która specjalizuje się w przypadkach jak mój. Musi być dobrze :)
Kochana a co oznacza przypadek jak Twój?
 
reklama
Dziewczyny zaczęły się u mnie poranne mdłości 😓 co na to poradzicie? Już trzeci raz wychodzę do pracy i wyjść nie mogę 😞
Musisz metodą prób i błędów wypróbować co na Ciebie działa. U mnie najlepiej sprawdza się herbata z miodem i cytryną z rana albo woda z naparem z miodu, cytryny i imbiru. Do tego rano zanim wstanę jadłam np biszkopty, żeby nie chodzić z pustym żołądkiem
 
Do góry