reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022­čÖé

reklama
Do┼é─ůczy┼é(a)
18 Pa┼║dziernik 2019
Post├│w
14
Hejka, jestem tu nowa :)
Starali┼Ťmy si─Ö o drugie dziecko od prawie roku, i chyba w ko┼äcu si─Ö uda┼éo. Wczoraj wysz┼éa mi blada kreseczka, dzi┼Ť sprawdzi┼éam dwoma testami i r├│wnie┼╝ blade kreseczki. Na wizyt─Ö jestem um├│wiona na 16 grudnia :)
I nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç, mam nadziej─Ö ┼╝e b─Ödzie wszystko w porz─ůdku :)

Luna88

Zaanga┼╝owana w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
13 Pa┼║dziernik 2021
Post├│w
134
C
Hejka, jestem tu nowa :)
Starali┼Ťmy si─Ö o drugie dziecko od prawie roku, i chyba w ko┼äcu si─Ö uda┼éo. Wczoraj wysz┼éa mi blada kreseczka, dzi┼Ť sprawdzi┼éam dwoma testami i r├│wnie┼╝ blade kreseczki. Na wizyt─Ö jestem um├│wiona na 16 grudnia :)
I nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç, mam nadziej─Ö ┼╝e b─Ödzie wszystko w porz─ůdku :)
Witaj w naszym gronie­čÖé. Te┼╝ b─Öd─Ö mia┼éa wizyt─Ö w tym czasie i r├│wnie┼╝ nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç ­čÖé

19_dominika_92

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
24 Listopad 2021
Post├│w
31
Kurcze, dzisiaj rano robilam test i jeszcze ja┼Ťniejsza kreseczka, jak wczorajÔÇŽ No nic, jutro przed praca ide na bet─Ö

reklama
Do g├│ry