reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Blizniaki? Albo może jesteś po prostu młoda i tak zaszalały hormony :) jesteś rocznik 2000?
Czytałam ze to nie musi być ciąża mnoga, więc na spokojnie 😊 Nie, rocznik mam trochę starszy 95 😊 zobaczymy, ważne ze jest przyrost, to pięknie się rozwija. Ginekolog ostatnio mówił ze w czwartek powinnam mieć betę 1000, a tu taka niespodzianka haha
 
Czytałam ze to nie musi być ciąża mnoga, więc na spokojnie 😊 Nie, rocznik mam trochę starszy 95 😊 zobaczymy, ważne ze jest przyrost, to pięknie się rozwija. Ginekolog ostatnio mówił ze w czwartek powinnam mieć betę 1000, a tu taka niespodzianka haha
No tak,wyjątkowo wysoka. Nic,tylko się cieszyć ❤️
 
pokazuje mi 5 tydzień, więc z wynikiem bety to się zgadza 😊 wiecie co rośnie za szybko nie dobrze bo się martwię ze coś nie tak, przyrost za wolny też źle bo też coś nie tak 😊
Gdyby rosła ponad normę,to można się martwić,a Twoja jest wysoka,ale mieści się,wiec nie ma co się stresować.
 
pokazuje mi 5 tydzień, więc z wynikiem bety to się zgadza 😊 wiecie co rośnie za szybko nie dobrze bo się martwię ze coś nie tak, przyrost za wolny też źle bo też coś nie tak 😊
Hej😊 ja w pierwszej ciąży 4 dni po terminie spodziewane miesiączki miałam betę 1700 a 48h później 4200 a progesteron prawie 80. Tez sie naczytałam różnych rzeczy i denerowowalam niempotrzebnie. Jak mój gin to usłyszał to też mówił że pewnie bliźniaki. Okazalo się że ciąża jest pojedyncza, przebiegała wzorowo czego i Tobie życzę 😊😊
 
Hej Dziewczyny. Byłam dzisiaj na wizycie u gina. Musiałam ze względu na przepisane wcześniej leki (nie wiedziałam,czy mam je brać,czy odstawić). Widoczny malusi pęcherzyk ciążowy i beta 770. Bardzo wczesna ciąża. Wczoraj miałam dostać @,wiec i tak cud,ze lekarz coś zobaczył na usg.
Czy któraś z Was robiła betę w dniu spodziewanej @ i pamięta wynik?
Ja dzien przed @ mialam 318
 
Hej Dziewczyny. Byłam dzisiaj na wizycie u gina. Musiałam ze względu na przepisane wcześniej leki (nie wiedziałam,czy mam je brać,czy odstawić). Widoczny malusi pęcherzyk ciążowy i beta 770. Bardzo wczesna ciąża. Wczoraj miałam dostać @,wiec i tak cud,ze lekarz coś zobaczył na usg.
Czy któraś z Was robiła betę w dniu spodziewanej @ i pamięta wynik?
To aż dziwne że zobaczył bo w dniu miesiączki taka 14 dniowa ciąża widoczna nie jest, może faktycznie cykl Ci się rozjechał i owulacja była o wiele szybciej. Robiłaś przyrosty bety?
 
reklama
Do góry