reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja też chętna na grupę zamknięta.
Tylko ja dalej nie wiem czy wszystko w porządku z fasolką w środku. Cały czas czekam na swoją pierwszą wizytę. Dłuży się niemiłosiernie. Mam 20 stycznia i mam nadzieję że kolejny raz nie przełożą. Nawet nie wiem czy moje wyliczenia są prawidłowe. Już nic mnie nie zdziwi.

MtV wow ty już wiesz, że wszystko w porządku i płeć. Zazdroszczę

Cześć, proszę o rady, jeśli któraś z Was ma/będzie miała podobną sytuację. Podpisuję w końcu umowę o pracę - ten temat ciągnie się w mojej firmie już od października, ale jest to duża firma, wiec wiadomo jak jest (pracowałam dla nich dlugo na b2b). W każdym razie w grudniu zaszłam w ciąże, o której mój pracodawca wie. Muszę iść niedługo na badania medycyny pracy. Pytanie, czy lekarz zapyta, czy mogę być w ciąży i czy to może w jakiś sposób mnie wykluczyć potem z zasiłku macierzyńskiego, jeśli potwierdzę? Generalnie chcę pracować jak najdłużej, nawet do sierpnia jak się uda, bez żadnych zwolnień etc. bo praca mnie bardzo odstresowuje, a pracuję zdalnie z domu przy komputerze więc dla mnie to naprawdę bardziej zbawienie niż jakbym miała siedzieć nagle i nic nie robić.
Lekarz orzecznik nie pyta się o takie rzeczy. Zresztą ciąża to nie choroba i nie może być przeciwwskazaniem do pracy, chyba że Ty byś narzekała że masz bardzo stresująca pracę, warunki nie takie itp
 
@MtV w którym dokładnie tyg i dniu robiłaś nipt? Ja w sobotę mam 10tc,zastanawiam się,czy iść już w poniedziałek,czy za wcześnie
 
Cześć, chciałam się przywitać. Podczytuję Was od kilku dni i dajecie mi dużą nadzieję i ukojenie nerwów. Mam 36 lat, 8 tydzień 5 dzień ciąży i termin na 20 sierpnia. Na początku września straciłam ciążę (poronienie zatrzymane 7t3d i łyżeczkowanie). Z tego powodu nie potrafię cieszyć się ciążą i ogarnąć nerwów. Tydzień temu widziałam piękne bicie serduszka i jestem bardzo gotowa na bycie mamą. Mam nadzieję, że dotrwam tutaj z Wami do szczęśliwego rozwiązania.
Witaj! Mamy ten sam termin- ja też jeszcze sie nie ciesze do tego jestem chora porządnie, jutro idę znów do lekarza. Zaczełam plamić na brązowo, tak bardzo kaszle az mnie brzuch boli i oskrzela
 
reklama
Witaj! Mamy ten sam termin- ja też jeszcze sie nie ciesze do tego jestem chora porządnie, jutro idę znów do lekarza. Zaczełam plamić na brązowo, tak bardzo kaszle az mnie brzuch boli i oskrzela
Ja na ból brzucha od kaszlu brałam nospe, nie często, ale żeby się tak nie spinało wszystko. Też dostałam takie zalecenie od lekarza jak coś.
 
Do góry