reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022­čÖé

Luna88

Zaanga┼╝owana w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
13 Pa┼║dziernik 2021
Post├│w
134
To super, pozostaje nam cierpliwie czeka─ç
emoji3526.png
Z t─ů cierpliwo┼Ťci─ů to u nas przysz┼éych mam chyba najgorzej
One nigdy nie wychodz─ů jako┼Ť super mocno, zw┼éaszcza na tym etapie. Tak naprawd─Ö dopiero beta Ci wszystko wyja┼Ťni. Trzymam kciuki ­čÖé

reklama

Zuzzka.

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
8 Kwiecień 2021
Post├│w
55
Kurcze, dzisiaj rano robilam test i jeszcze ja┼Ťniejsza kreseczka, jak wczorajÔÇŽ No nic, jutro przed praca ide na bet─Ö
Ja przy becie 50 tez mia┼éam ja┼Ťniutkia kreseczk─Ö, my┼Ťle ze nie ma sensu patrze─ç ju┼╝ na testy aczkolwiek mia┼éam ochot─Ö znowu dzi┼Ť zrobi─ç rano ­čĄú daj znac jak beta

Do┼é─ůczy┼é(a)
18 Pa┼║dziernik 2019
Post├│w
14
Z t─ů cierpliwo┼Ťci─ů to u nas przysz┼éych mam chyba najgorzej

One nigdy nie wychodz─ů jako┼Ť super mocno, zw┼éaszcza na tym etapie. Tak naprawd─Ö dopiero beta Ci wszystko wyja┼Ťni. Trzymam kciuki
Oj ci─Ö┼╝ko z cierpliwo┼Ťci─ů w tej sprawie. Czas si─Ö ci─ůgnie strasznie.
U mnie poza tym nikt nie wie o ci─ů┼╝y, bo dopiero drugiego grudnia m─ů┼╝ ma urodziny a reszcie my┼Ťl─Ö ┼╝e na ┼Ťwi─Öta powiem to tym bardziej si─Ö s┼éu┼╝y.

Co do pink├│w (10) to mi dzi┼Ť wyszla ledwo widoczna kreska i gdyby nie testy innej firmy to bym nie uzna┼éa tego za pozytyw. Test facelle za to kreska prawie tak samo mocn─ů jak testowa.

reklama
Do g├│ry