reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja też byłam prawie dwa tygodnie temu 7+ 3 ale nie było tak dokładnie widać, mały zarodek 7 mm i pulsujące serduszko, teraz mam 26- go stycznia
Ja byłam 7+4 i zarodek miał 1,30cm kurcze ta lekarka tak szybko to zmierzyła i wogole krótko trwało USG że nie wiem teraz czy dobrze wymierzyła. Idę na wizytę 26 stycznia to poproszę o dokładne wymierzenie w razie czego żeby przyspieszyć badania prenatalne. Bo te 13+2 trochę ryzykowne mi się wydaje w sytuacji gdy zarodek jest duży.
 
reklama
No właśnie dzwoniłam na infolinię Medicover i chciałam się umówić do endokrynologa, a babka mi mówi że żeby się załapać na ten termin że wizyta max w ciągu 7dni to muszę mieć skierowanie bo jak nie to dopiero 2luty🥴 Napisałam do mojego ginekologa z prośbą o wystawienie skierowania i czekam. Boje się tego. Nigdy nie miałam problemów z tarczycą 😭
W poprzedniej ciąży miałam wizytę u bardzo dobrego endokrynologa. Powiedział mi,żeby takimi skokami się nie martwić. Po prostu trzeba przyjąć letrox i tyle. Poza tym tsh bardzo skacze w ciąży. Miałam ciagle zmieniana dawkę. Tyle,ze trzeba badać po prostu co miesiąc. Ja tez miałam ponad 4,a badałam w grudniu j było idealne,coś ok 2. Teraz moje endo podeszła na spokojnie,podniosła mi dawkę i tyle. Widocznie dzidziuś potrzebował i wyciągnął z Ciebie.
 
Hehh…
Dzieci tak maja. Moj syn jak był mały to tez chcial się wciąż wyprowadzać 🙈😅

A wczoraj właśnie rozmawiałam na ten temat z moim facetem i stwierdziliśmy ( nie zapraszając), ze moje dzieciaki da naprawdę fajne i wyrosły na dobrych ludzi.
Wiadomo,są wzloty i upadki.. 😜
Na przykład starszy wczoraj ( gdzie chodzą spać o 22.00) zaczął sobie sprzątać szafę z ubraniami o 23.00 i tez
jak do niego normalnie mówię to nie dociera.
Trzeba wrzasnąć .Zobacz załącznik 1358925
Może to dziwnie zabrzmi ale dobrze są podobne przypadki u kogoś a nie tak cukierkowo u wszystkich jak na tych profilach/zdjęciach w internecie🤭... Bo tam każdy fajne zdjęcia wrzuca. Dziś muszę powiedzieć że mój syn super wie o rodzeństwie że jest w brzuchu to i zachowanie jakieś inne. Nawet czytał i pisał i dzisiaj 🤭❤️
 
Rozumiem. W takim razie trzymam kciuki za jutrzejszy zabieg. Daj potem znać jak się
Rozumiem. W takim razie trzymam kciuki za jutrzejszy zabieg. Daj potem znać jak się czujesz

Ja używam ciąża+ wcześniej miałam tez preglife, ale była moim zdaniem gorsza
Ja używam ciąża+, preglife jest o tyle fajna że jest info o dziecku , o mamie i info dla taty 🙂 czasem zaglądam ale rzadko
 
No właśnie, tydzień temu jeszcze moja ginekolog mówiła, że jak na jej oko to dziewczynka- wiadomo, że na początku zawsze wydaje się być dziewczyna, ale jest 12 tydzień i gdyby był chłopak to coś byłoby już widać. Ale cóż, dziś dowiedziałam się, że raczej chłopiec;)

Jestem już po prenatalnych dziewczyny, wraz z wynikami pappa. Wszystko jest tak, jak powinno być, ryzyka wyszły niskie. Trochę odetchnęłam❤️
Super wiadomości. Teraz powoli będziemy przychodzić z informacją z prenatalnych...zobaczcie niby czas nam się dłuży tydz. za tyg. ale już coraz bliżej do prenatalnych....💪💪
 
reklama
Odnośnie zabobonów pisała koleżanka parę stron temu.... to ja nie znam w sumie żadnych albo nie pamiętam już .. dawno w ciąży byłam bo 7 lat temu i w sumie pamięć już słaba. Ale zastanawiałam się ostatnio nad obcięciem włosów i myśl przeszła mi czy w ciąży się obcina wlosy ?? Trochę się usmialam ale potem zaczęłam serio myśleć . Macie jakieś swoje sposoby przesądy w które wierzycie ?
 
Do góry