reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dzień dobry :)
U mnie mdłości już się praktycznie skończyły (10t4d), za to dzisiaj miałam pierwszy 🤮
Wyrzucając do kosza opakowanie po serku wiejskim schyliłam się do śmietnika i zobaczyłam przeterminowane mięso z kurczaka zapakowane próżniowo xD i był to odruch bezwarunkowy zanim cokolwiek pomyślałam xD

Po wszystkim umyłam zęby i zjadłam jakby nigdy nic śniadanie xD
😂😂😂
 
reklama
Dzień dobry :)
U mnie mdłości już się praktycznie skończyły (10t4d), za to dzisiaj miałam pierwszy 🤮
Wyrzucając do kosza opakowanie po serku wiejskim schyliłam się do śmietnika i zobaczyłam przeterminowane mięso z kurczaka zapakowane próżniowo xD i był to odruch bezwarunkowy zanim cokolwiek pomyślałam xD

Po wszystkim umyłam zęby i zjadłam jakby nigdy nic śniadanie xD
😂😂😂
Po wymiotach lepiej przepłukać buzie woda a zeby umyć dopiero tak po 20-30 min ze względu na kwasy żołądkowe
 
aaa to ja nie dość ze jedna tabletka to 100mg. To nie było nawet z czego schodzić. Może warto skonsultować to z innym lekarzem, chodzisz już do swojego docelowego ginekologa do którego masz zaufanie?

Ze mnie mąż to się śmiał wczoraj bo jak tylko zobaczyłam swoją( w tej ciąży jeszcze nie byłam) to aż prawie podbiegłam jak mnie zawołała 😂 a podczas wizyty i po to uśmiech nie schodził mi z twarzy. Kobieta wzbudza u mnie ogromne zaufanie i czuje się zaopiekowana jak nigdy ❤️
Zaufanie niby mam ale ja zawsze lubie sprawdzać, jeśli nie koniecznie u innego lekarza to chociaż w necie, Kontakt dostałam z UCK, sama pracuje również na UCK. Zajmuje się ciążami po poronieniach. Zleciła mi badania, które niektóre do tej pory w żadnej ciąży nie miałam robione a jak poczytałam w necie to powinny być, a wydawało mi się do tej pory że byłam zaopiekowana. Nic nie mam do mojej poprzedniej, jest fajnym lekarzem, tylko jak jeden z moich przypadkowych ginekologów powiedział, że potrzebuję trochę bardziej ostrego traktowania, że ona jest trochę zbyt delikatna. I chyba tak jest jest że wszystko zbyt ostrożnie traktowała, z lekami ostrożnie, i wkurzałam się tylko że długo z infekcji wychodziłam, aż w końcu powiedziałam że chce antybiotyk dla mnie i partnera bo to nic nie da że ja się szprycuje non stop a efekt powraca.
 
reklama
Zaufanie niby mam ale ja zawsze lubie sprawdzać, jeśli nie koniecznie u innego lekarza to chociaż w necie, Kontakt dostałam z UCK, sama pracuje również na UCK. Zajmuje się ciążami po poronieniach. Zleciła mi badania, które niektóre do tej pory w żadnej ciąży nie miałam robione a jak poczytałam w necie to powinny być, a wydawało mi się do tej pory że byłam zaopiekowana. Nic nie mam do mojej poprzedniej, jest fajnym lekarzem, tylko jak jeden z moich przypadkowych ginekologów powiedział, że potrzebuję trochę bardziej ostrego traktowania, że ona jest trochę zbyt delikatna. I chyba tak jest jest że wszystko zbyt ostrożnie traktowała, z lekami ostrożnie, i wkurzałam się tylko że długo z infekcji wychodziłam, aż w końcu powiedziałam że chce antybiotyk dla mnie i partnera bo to nic nie da że ja się szprycuje non stop a efekt powraca.
No tak rozumiem…partner powinien dostawać antybiotyk z automatu bo przecież może być nosicielem bez objawów. I ona kazała Ci odstawić zupełnie luteinę na ostatniej wizycie? Przy takiej dawce nie dziwie, się ze masz wątpliwości i rzeczywiście jeśli zaczniesz sobie powili schodzić to nie zaszkodzisz, a możesz pomóc- przynajmniej mi się tak wydaje
 
Do góry