reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
aaa to ja nie dość ze jedna tabletka to 100mg. To nie było nawet z czego schodzić. Może warto skonsultować to z innym lekarzem, chodzisz już do swojego docelowego ginekologa do którego masz zaufanie?

Ze mnie mąż to się śmiał wczoraj bo jak tylko zobaczyłam swoją( w tej ciąży jeszcze nie byłam) to aż prawie podbiegłam jak mnie zawołała 😂 a podczas wizyty i po to uśmiech nie schodził mi z twarzy. Kobieta wzbudza u mnie ogromne zaufanie i czuje się zaopiekowana jak nigdy ❤️
ja tez mam 100,ale biore dwa razy dziennie..
 
No tak rozumiem…partner powinien dostawać antybiotyk z automatu bo przecież może być nosicielem bez objawów. I ona kazała Ci odstawić zupełnie luteinę na ostatniej wizycie? Przy takiej dawce nie dziwie, się ze masz wątpliwości i rzeczywiście jeśli zaczniesz sobie powili schodzić to nie zaszkodzisz, a możesz pomóc- przynajmniej mi się tak wydaje
Właśnie ta nowa i tak trochę mnie zaskoczyła tym podejściem. Skoro są dziewczyny , które schodzą powoli to ja spokojnie też mogę. Ta moja poprzednio akurat z luteiną wychodziła z założenia że odstawiać od 14 tc, żeby była pewność, że łożysko przejęło całkowicie pracę. Za 2 dni mam prenatalne to jak ze stresu nie zapomnę to się też dopytam
 
reklama
Do góry