reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Chcę się pożalić 😢 kończę zwolnienie i wybieram się w pon do pracy, ale moja mama tak mi wierci dziurę w brzuchu, że nie powinnam pracować w samym środku kolejnej fali... Teraz czuję się jakbym była nieodpowiedzialna i sama prosiła się o kłopoty. Popłakałam się z tego wszystkiego.
Ja to się już mega boję gdziekolwiek ruszyć żeby tylko tego nie złapać jest ogólnie masakra tylko dzis dowiedzialam się o kolejnych 7 chorych osobach
 
Jeju dziewczyny jak ja Was podziwiam, że dajecie radę pracować. Ja się niestety już poddałam z bezsilności wielkiej i ciągłych mdłości. Nie dałabym rady rano się odkleić od miski, a potem wytrzymać 8h. W moim ostatnimi dniu w pracy, wyszłam po godzinie z płaczem (gdzie nigdy nie pozwoliłam sobie na okazywanie słabości). Chociaż powiem szczerze, że rzeczywiście jest to prawda, że siedząc w domu czuję się niestety najgorzej. Organizm wie, że nie musi się starać i daje mi popalić 😭 tęsknię za pracą, ale postanowiłam, że teraz to ja i dzidzia jesteśmy najważniejsi i nie zbawię świata pracując w czasie kiedy jest to ponad moje siły 🤔
 
Mama po prostu się Ciebie/o Was martwi. Ty zrób jak czujesz, napewno nie chcesz źle ani dla siebie ani dla swojego dziecka. Żadna z nas nie prosi się o kłopoty ale one czasem przychodzą.😐
Zrób to, co uważasz że będzie dla Ciebie najlepsze 😎
Wiem, mama bardzo wspiera i się martwi. Potrzebuję wrócić do pracy jeszcze na jakiś czas, ale teraz się boję, ze swoją decyzją zaszkodzę dziecku i nie wybaczę sobie do końca zycia. Wprawdzie jednego covida już przeżyłam bez szczepionek, teraz jestem po 2 dawkach, ale nie wiadomo, jak w ciąży przebiegnie choroba..
 
Jeju dziewczyny jak ja Was podziwiam, że dajecie radę pracować. Ja się niestety już poddałam z bezsilności wielkiej i ciągłych mdłości. Nie dałabym rady rano się odkleić od miski, a potem wytrzymać 8h. W moim ostatnimi dniu w pracy, wyszłam po godzinie z płaczem (gdzie nigdy nie pozwoliłam sobie na okazywanie słabości). Chociaż powiem szczerze, że rzeczywiście jest to prawda, że siedząc w domu czuję się niestety najgorzej. Organizm wie, że nie musi się starać i daje mi popalić 😭 tęsknię za pracą, ale postanowiłam, że teraz to ja i dzidzia jesteśmy najważniejsi i nie zbawię świata pracując w czasie kiedy jest to ponad moje siły 🤔
Ja mam podobnie 😭
 
Mam pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek 😁
Jakich kosmetyków używacie do nawilżania skóry na piersiach i na brzuszku? Tak żeby nic nie zaszkodziło dzidzi, ale też żeby jak najbardziej ochronić się przed rozstępami 🤔🤔
 
Dziewczyny czy któraś z Was bierze prenatal duo?
Ja teraz zacznę, kiedyś kupiłam, ale brałam pregna plus i pregna dha.
Ale zastanawiam się, czy nie powinnam brać czegoś bez żelaza- nie kojarzę, żebym miała niedobór, ale jednocześnie boję się go nie brać:D A ginekolog nic mi nie wspominała o tym, zeby brać bez żelaza…muszę w miarę szybko zrobic badanie.
 
Chcę się pożalić 😢 kończę zwolnienie i wybieram się w pon do pracy, ale moja mama tak mi wierci dziurę w brzuchu, że nie powinnam pracować w samym środku kolejnej fali... Teraz czuję się jakbym była nieodpowiedzialna i sama prosiła się o kłopoty. Popłakałam się z tego wszystkiego.
Mama,jak prawie każda,na pewno bardzo się o Was martwi. Jeśli to nie jest konieczne,to pomysl,czy nie przeczekać chociaż tego szczytu pandemii. Ja właśnie leżę z omikronem. Nic mi się co prawda takiego złego nie dzieje,ale myślę,ze to dlatego,ze chorowałam już na covid i szczepilam się jedna dawka. Jak nie kusisz pilnie wracać do pracy,to może chociaż z miesiąc przeczekaj? Będziesz spokojniejsza i Ty,i Mama
 
reklama
Mam pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek 😁
Jakich kosmetyków używacie do nawilżania skóry na piersiach i na brzuszku? Tak żeby nic nie zaszkodziło dzidzi, ale też żeby jak najbardziej ochronić się przed rozstępami 🤔🤔
Tych,co zawsze (ja akurat balsam BeBio). Ważniejsze jest nawilżanie organizmu od środka (trzeba pic dużo wody),można tez masować skórę.
 
Do góry