reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

A dostawałaś na poprzednich wizytach tylko to zdjecie z USG? Nie miałaś drukniętej choć krótkiej notatki, że uwidoczniono zarodek wielkosci xx, z bijącym sercem. Czy cokolwiek? Ja dostaję taki krótki dokument o tym co zbadane na każdej wizycie ( ale prywatnie) z datą i pieczątką lekarza. Jak byłam na NFZ to zupelnie nic nie dostalam, ani zdjecia z USG, ani dokumentu, ani informacji jakichkolwiek od lekarza, bo to jakiś buc był...
Niestety nie dostaje takiej notatki. Mam tylko te zdjęcia z usg na których są daty i tyle. Resztę on wpisuje sobie w komputerze. Tylko teraz pytanie.. skoro chce zmienić lekarza prowadzącego, to powinnam wziąć od tego obecnego jakiś papier typu właśnie „karta pacjenta” czy coś takiego?
 
reklama
A jak u Was z libido? Ja dla zdrowia psychicznego muszę z mężem co drugi dzień, bo inaczej męczą mnie sny erotyczne. W pierwszej ciąży tak nie miałam i było mi wszystko jedno 😅
Hahah u mnie śmiesznie, bo też mi się śnią różne takie. A jednocześnie nic mi się nie chce, jakoś zapominam o seksie😂
 
Możesz się smarować czymkolwiek. Nie ma sensu przepłacać na drogie kosmetyki. Testowałam i jak rozstępy mają się pojawić to się pojawią. Zależy jakie kto ma predyspozycje genetyczne.
Potwierdzam Ja smarowałam się od początku a w 8 miesiącu wyskoczyły mi że zdwojoną siłą, brzuch miałam jak tygrys😂😂😂
Ja uzywam bi-oil mama
Używałam mi nie pomógł...
Ja od rana zabralam sie za naleśniki i tak dopiero skończyłam... :p
poza tym zamierzam odpoczac,ale facet juz mnie wyciaga na spacer...😁

Tydzien skonczyl sie nie za bardzo... Syn w drodze do szkoly ,przewrocil sie na rowerze i zlamal reke w łokciu.

Na szczęście bez przemieszczenia.
Oby przyszly tydzien byl lepszy..


trzymam kciuki ,aby wszystko. bylo ok 😘


hehe 🤪Twoj maz jest najlepszy!

Ja sie wczoraj wazylam i mam juz tez 2kg na plusie 🤬
Zdrówka dla syna😘

A jak u Was z libido? Ja dla zdrowia psychicznego muszę z mężem co drugi dzień, bo inaczej męczą mnie sny erotyczne. W pierwszej ciąży tak nie miałam i było mi wszystko jedno 😅
Miałam o to samo pytać 🤪 Ja niestety się boję i przetrzymuję mojego chłopa i siebie... Mam ustalony limit raz w tygodniu chociaż wolałabym częściej
O, ja też dostalam :) mam tylko info, że nie wchodzi nick Andzi1892 czy jak to lecialo, ale nie umiem jej znaleźć, więc niech się odezwie :) tak samo dziewczyny, które pisały po poniedziałku, zeby je dodać niech jeszcze raz się odezwą max do wtorku to doślę je Ani, później już nie będę robić n-tej listy
Ja też poproszę o dopisanie mnie do grupy zamkniętej. Chociaż nie wiem czy się kwalifikuję bo mało się udzielam ale niestety zanim przeczytam wszystko co napisałyście już muszę uciekać do zajęć domowych i mojego małego diabełka😂😈
 
Ja się trochę boje jak to później będzie wyglądało przy leżeniu w szpitalu, przy porodzie, bo ten lekarz też tam pracuje, ale skoro to całkiem normalne, to pewnie nie ja pierwsza mu zniknę z kalendarza 😂


Ja jestem po prostu dodatkowo załamana jakimś takim jego olewaniem mnie, bo dziś rozmawiałam ze znajomą i okazuje się, że ja już powinnam mieć kartę ciąży założoną (tylko nie oceniajcie mnie, naprawdę nie wiedziałam, ze do 10 tygodnia MUSZĘ mieć założoną kartę, myślałam że to tylko taka umowna granica). Jutro niby idę do niego na wizytę, żeby założył mi ta kartę, ale ja już będę według OM 10+6, a według USG 10+4…
Umowna, nie umowna, do 10 TC potrzebna jeśli będziesz chciała starać się o becikowe bo to jest warunek oprócz dochodu. Więc jeśli wiesz że np nie spełniasz pod względem dochodu to nie masz czym się przejmować.
 
To akurat mi zlecił i mam już wszystkie wyniki, z którymi mam właśnie jutro do niego pójść i on dopiero założy kartę. Tylko podkreślam, ze to już będzie 10+6 według OM i 10+4 według USG 😞
Przypilnuj tylko żeby założył z datą poprzedniej wizyty. Chyba że jak wcześniej pisałam nie łapiesz się na becikowe pod względem dochodu to nie masz co się marwtic
 
Niestety nie dostaje takiej notatki. Mam tylko te zdjęcia z usg na których są daty i tyle. Resztę on wpisuje sobie w komputerze. Tylko teraz pytanie.. skoro chce zmienić lekarza prowadzącego, to powinnam wziąć od tego obecnego jakiś papier typu właśnie „karta pacjenta” czy coś takiego?
Tak weź, bo pozniej będzie tylko problem z uzyskaniem zaświadczenia jakiegokolwiek. Nie będzie miał w tym żadnego interesu
 
To akurat mi zlecił i mam już wszystkie wyniki, z którymi mam właśnie jutro do niego pójść i on dopiero założy kartę. Tylko podkreślam, ze to już będzie 10+6 według OM i 10+4 według USG 😞
Mi kiedyś założył kartę chyba w 9 tygodniu, ale wpisał z poprzedniej wizyty datę, miał chyba w bazie.
Teraz też byłam 4 tyczenia, założył dopiero 18 (7+4) i wpisał te dwa tygodnie do tyłu jako pierwszą wizytę
 
Ja się trochę boje jak to później będzie wyglądało przy leżeniu w szpitalu, przy porodzie, bo ten lekarz też tam pracuje, ale skoro to całkiem normalne, to pewnie nie ja pierwsza mu zniknę z kalendarza 😂


Ja jestem po prostu dodatkowo załamana jakimś takim jego olewaniem mnie, bo dziś rozmawiałam ze znajomą i okazuje się, że ja już powinnam mieć kartę ciąży założoną (tylko nie oceniajcie mnie, naprawdę nie wiedziałam, ze do 10 tygodnia MUSZĘ mieć założoną kartę, myślałam że to tylko taka umowna granica). Jutro niby idę do niego na wizytę, żeby założył mi ta kartę, ale ja już będę według OM 10+6, a według USG 10+4…
Na spokojnie, w pierwszej ciąży mi lekarz też założył po 10 tygodniu. Jak dopytałam to stwierdził, że różnie to bywa w życiu a przecież ma w karcie że do niego chodziłam. Będzie dobrze :)
 
reklama
Do góry