reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Tak, jestem po wizycie. Wszystko jest dobrze! Dzieciak rośnie, serduszko bije jak należy. Ciąża bezobjawowa najwyraźniej :)
Uff, bardzo się cieszę. Też jestem słabo objawowa. I po startach. Także też ciągle się zamartwiam... Piersi raz bolą mocniej raz mniej. Wymiotów nie mam wcale. Lekkie nudności , ale głównie jak jestem głodna. Kawe mogę pić, nie odrzuciło mnie. Zapachy mnie raczej nie drażnią. Jedyne co to huśtawki nastroju i nocne pobudki... Ech ciężkie te ciąże po poronieniach są 😭
 
reklama
Pisałam jakiś czas temu o tym , że podniesiona jest u nas przezierność karku. Dziś byłam oddać krew na test Sanco. Ale teraz zaczęłam analizować wydruk od ginekologa i chyba jest jednak bardzo źle 😭😭😭
Oprócz tej przezierności jest jeszcze baardzo krótka kość udowa 3,5 mm przy cel 4 ,44. I obwód brzuszka 47,4 . Wydaje mi się że jest bardzo źle a najgorsze jest to że gin nic nie wspomniał że te wartości są takie!!!
Powiedział tylko o tej przezierności dał skierowanie na prenatalne NFZ.
Jestem załamana 😭
 
Pisałam jakiś czas temu o tym , że podniesiona jest u nas przezierność karku. Dziś byłam oddać krew na test Sanco. Ale teraz zaczęłam analizować wydruk od ginekologa i chyba jest jednak bardzo źle 😭😭😭
Oprócz tej przezierności jest jeszcze baardzo krótka kość udowa 3,5 mm przy cel 4 ,44. I obwód brzuszka 47,4 . Wydaje mi się że jest bardzo źle a najgorsze jest to że gin nic nie wspomniał że te wartości są takie!!!
Powiedział tylko o tej przezierności dał skierowanie na prenatalne NFZ.
Jestem załamana 😭
Ale to z kimś może jeszcze to skonsultuj, zanim zaczniesz panikować, może wstrzymaj się z samodzielnymi analizami do wizyty u jakiegoś gin lub do wyniku badania ? Bo stresujesz się i tak a nie znając się do końca na wynikach dodatkowo potegujesz zdenerwowanie u siebie, a może niepotrzebnie.
 
Ale to z kimś może jeszcze to skonsultuj, zanim zaczniesz panikować, może wstrzymaj się z samodzielnymi analizami do wizyty u jakiegoś gin lub do wyniku badania ? Bo stresujesz się i tak a nie znając się do końca na wynikach dodatkowo potegujesz zdenerwowanie u siebie, a może niepotrzebnie.
Umówione mam prenatalne na środę wieczorem. Tylko samo oznaczenie , że badanie jest po za skalą jest przerażające. Może masz rację , żeby się nie nakręcać. W środę się coś więcej wyjaśni i mam nadzieję, że tam lekarz objaśni mi wyniki badania. Na tym moim się bardzo zawiodłam bo wydaje się że też powinien mi wytłumaczyć wyniki a on szybko skierowanie i z głowy. Prowadził mi poprzednia ciążę tylko tam było wszystko ok.
 
Pisałam jakiś czas temu o tym , że podniesiona jest u nas przezierność karku. Dziś byłam oddać krew na test Sanco. Ale teraz zaczęłam analizować wydruk od ginekologa i chyba jest jednak bardzo źle 😭😭😭
Oprócz tej przezierności jest jeszcze baardzo krótka kość udowa 3,5 mm przy cel 4 ,44. I obwód brzuszka 47,4 . Wydaje mi się że jest bardzo źle a najgorsze jest to że gin nic nie wspomniał że te wartości są takie!!!
Powiedział tylko o tej przezierności dał skierowanie na prenatalne NFZ.
Jestem załamana 😭
Długość kości ogonowej czy obwód brzuszka główki jeszcze nic nie znaczy. nie panikuj. Jeśli możesz skorzystaj z prenatalnych u innego lekarza i może bardziej szczegółowo ci wytłumaczy a ty już znasz pytania jakie zadać. Miałabyś się czym martwić gdyby był ogólny obrzęk płodu lub stwierdzone już jakieś widoczne wady serduszka. Chyba że chcesz poczekać już tylko na wynik sanco .
 
reklama
Do góry