reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja miewam rozpieranie - zwłaszcza pod koniec dnia. I może nie jakiś wielki ból, ale takie szczypanie. Chyba zaczęło się gdzieś 32/33 tc, bo pamiętam że na ostatniej wizycie już wspominałam o tym lekarzowi.
Oooo i co na to lekarz ?
Wiem że miałam tak w poprzednich ciążach ale na późniejszym etapie. Raczej nie w 32 tc
 
reklama
Oooo i co na to lekarz ?
Wiem że miałam tak w poprzednich ciążach ale na późniejszym etapie. Raczej nie w 32 tc
Mi w 32 tc na wizycie lekarz pokazal na usg ze glowka juz jest bardzo nisko i tak zostanie do konca i dlatego tez czuje taki ciezar napierajacy. Zwlaszcza wlasnie jak sie troche pochodzi…. Ja mam wrecz wrazenie ze urodze zaraz z tego ciezaru. Wiec leze…;) nogi do gory i tyle:)
 
Mi w 32 tc na wizycie lekarz pokazal na usg ze glowka juz jest bardzo nisko i tak zostanie do konca i dlatego tez czuje taki ciezar napierajacy. Zwlaszcza wlasnie jak sie troche pochodzi…. Ja mam wrecz wrazenie ze urodze zaraz z tego ciezaru. Wiec leze…;) nogi do gory i tyle:)
Na kwalifikacji do szpitala też mi tak powiedzieli - że główka nisko, ale na szczęście pessar trzyma.
Jak mam coś do zrobienia to muszę planować od rana, bo wieczorem tak mnie rozpiera, że też już tylko leżę :)
 
33 tc. KtG okej. Dalej jakaś infekcja, w 35 tc biorę skierowanie na posiewy. Żeby wziąć kroplówkę i antybiotyki przed porodem.
Ułożenie główkowe więc naciska, ale nic się nie skróciło, szyjka dalej zamknięta. Wody czyste ilość wystarczająca. Waga 2 100 g.
 
Ostatnia edycja:
33 tc. KtG okej. Dalej jakaś infekcja, w 35 tc biorę skierowanie na posiewy. Żeby wziąć kroplówkę i antybiotyki przed porodem.
Ułożenie główkowe więc naciska, ale nie. Się nie skróciło, szyjka dalej zamknięta. Wody czyste ilość wystarczająca. Waga 2 100 g.
Ja idę w środę na wizytę, już się nie mogę doczekać 🙂
 
33 tc. KtG okej. Dalej jakaś infekcja, w 35 tc biorę skierowanie na posiewy. Żeby wziąć kroplówkę i antybiotyki przed porodem.
Ułożenie główkowe więc naciska, ale nie. Się nie skróciło, szyjka dalej zamknięta. Wody czyste ilość wystarczająca. Waga 2 100 g.
O to ladna waga. Super wiesci!
 
Dzisiaj ja mam wizytę. Od paru dni bardzo napiera mi na krocze. Też mam wrażenie że zaraz urodzę. Wczoraj przez ok 30 min dość mocno bolało mnie podbrzusze i pojawiły się delikatne skurcze. Mam nadzieję, że dziś usłyszę że wszytko ok i nie mam się czym martwić. Jutro zaczynam 33 tydzień. Jestem umówiona na CC i wręcz panicznie boję się że zacznie się coś wcześniej.
 
Dzisiaj ja mam wizytę. Od paru dni bardzo napiera mi na krocze. Też mam wrażenie że zaraz urodzę. Wczoraj przez ok 30 min dość mocno bolało mnie podbrzusze i pojawiły się delikatne skurcze. Mam nadzieję, że dziś usłyszę że wszytko ok i nie mam się czym martwić. Jutro zaczynam 33 tydzień. Jestem umówiona na CC i wręcz panicznie boję się że zacznie się coś wcześniej.
A o ktorej wizyta? ✊🏻✊🏻✊🏻
Z jakich powodow cc?
A masz tez skurcze przepowiadajace?
Teraz macica mocno sie rozciaga i szybko wiec taki bol jest mozliwy.
Pytanie jaka intensywnosc jest tego co czulas - czy mocniejsze niz przepiwiadajace. Ja zaczelam 34 tc i tez czulam w 33 tc takie klucie w miejscu macicy na doke jakiego dotad nie mialam. A w ogole to wydaje mi sie ze corcia sie znowu pupą na dol przekrecila…

Bedzie dobrze!
 
Ostatnia edycja:
reklama
A o ktorej wizyta? ✊🏻✊🏻✊🏻
Z jakich powodow cc?
A masz tez skurcze przepowiadajace?
Teraz macica mocno sie rozciaga i szybko wiec taki bol jest mozliwy.
Pytanie jaka intensywnosc jest tego co czulas - czy mocniejsze niz przepiwiadajace. Ja zaczelam 34 tc i tez czulam w 33 tc takie klucie w miejscu macicy na doke jakiego dotad nie mialam. A w ogole to wydaje mi sie ze corcia sie znowu pupą na dol przekrecila…

Bedzie dobrze!
Ja codziennie praktycznie od 34 tc czuje wieczorami skurcze, bol w kroku i takie rozpieranie jak bym miała urodzić. Miałam wizytę 1 lipca i wszystko ok. Następna wizyta 13 lipca jeśli doczekam
 
Do góry