reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja mam 28 lat i jest to moja pierwsza ciąża 😊
Planowana i udana za pierwszym razem.
Chociaż tydzień po przytulankach już robiłam test ciążowy ( wiem, za szybko). Wyszedł negatywny i pomyślałam, że ten miesiąc już stracony, a tu nagle coś mnie tknęło, bo miałam dziwne kłucie w brzuchu i w dniu miesiączki zrobiłam dwa testy, obydwa pozytywne 😊
Także dzidzia mnie zaskoczyła, trochę tak jak sobie marzyłam 😊No i bardzo chciałam, aby dzidziuś urodził się w lato.

Ja zawsze chciałam takie styczniowe lutowe marcowe, żeby na lato już takie fajne było i trochę bardziej odklejone ode mnie bo te pierwsze 3 miesiące to przynajmniej moje dzieci jak na super glue przyklejone:) a w lato to ciężka opcja.
Mam październikowe i sierpniowe dzieci i teraz kolejne sierpniowe. Tak że nie doswiadcze uroków ciąży przypadającej na zimowe miesiące. Plus ciąży letniej jest to że nie kupiłam nigdy żadnej ciążowej rzeczy :) więc zaoszczędziłam, brzuchy miałam mikroskopijne no i potem już gorąco się robiło więc sukienki i luźne spodenki były idealne nie musiałam zmieniać garderoby
 
reklama
Dziewczyny staram się czytać wszystko ale może gdzieś mi umknęło. Dajcie znać która to Wasza ciąża i ile macie lat.
Ja w przyszłym roku będę mieć 33.
Mam dwójkę dzieci 11 i 8 lat.
Czekam na jutrzejszą wizytę ale 2 testy wyszły pozytywne i nadal to do mnie dociera.
Wiem że są starsze kobiety ode mnie które rodzą dzieci i ja jakby nie wnikam kto w jakim wieku rodzi. Ale dla mnie te moje 33 lata w przyszłym roku wydają sie jakbym już stara była 🙈 pierwsze dziecko rodziłam w wieku 21 lat stąd czuje się teraz staro.
No trochę się wygadałam.
Mam nadzieję że jutro już powiem wam więcej na temat ciąży. 🙏
Ja dwa dwa dni temu skonczyłam 32 ;) jakoś staro się już czuje, więc boję się trochę przebiegu ciąży i porodu, zwłaszcza że pierwszy był dla mnie dość traumatyczny. W domu dwóch synów:6 i 4,5 lat. Obecna ciąża planowana... Już rok po urodzeniu drugiego synka chciałam zajść, ale wstrzymywaliśmy się do czasu uregulowania leczenia syna, a że trochę to trwało, to musiałam uzbroić się w cierpliwość i teraz daliśmy sobie zielone światlo :) choć boję się jak diabli....
 
Ja zawsze chciałam takie styczniowe lutowe marcowe, żeby na lato już takie fajne było i trochę bardziej odklejone ode mnie bo te pierwsze 3 miesiące to przynajmniej moje dzieci jak na super glue przyklejone:) a w lato to ciężka opcja.
Mam październikowe i sierpniowe dzieci i teraz kolejne sierpniowe. Tak że nie doswiadcze uroków ciąży przypadającej na zimowe miesiące. Plus ciąży letniej jest to że nie kupiłam nigdy żadnej ciążowej rzeczy :) więc zaoszczędziłam, brzuchy miałam mikroskopijne no i potem już gorąco się robiło więc sukienki i luźne spodenki były idealne nie musiałam zmieniać garderoby
A ja mam majowego i październikowego. Wiosna i jesień. Dlatego teraz bardzo chciałam wstrzelić się w lato... 😛
 
Dziewczyny staram się czytać wszystko ale może gdzieś mi umknęło. Dajcie znać która to Wasza ciąża i ile macie lat.
Ja w przyszłym roku będę mieć 33.
Mam dwójkę dzieci 11 i 8 lat.
Czekam na jutrzejszą wizytę ale 2 testy wyszły pozytywne i nadal to do mnie dociera.
Wiem że są starsze kobiety ode mnie które rodzą dzieci i ja jakby nie wnikam kto w jakim wieku rodzi. Ale dla mnie te moje 33 lata w przyszłym roku wydają sie jakbym już stara była 🙈 pierwsze dziecko rodziłam w wieku 21 lat stąd czuje się teraz staro.
No trochę się wygadałam.
Mam nadzieję że jutro już powiem wam więcej na temat ciąży. 🙏

Ja mam 30 lat (styczeń '91) i trójka dzieci 🙆 1.5 (córka), 7l (syn) i 11 lat (syn). To moja czwarta ciąża.. Mój boże jak to brzmi :)
Czuję się staro odkąd skończyłam 30 stkę 😁 jakbym przekroczyła jakąś magiczną granicę.. zaczęłam zauważać zmarszczki i w ogóle 🤷

Nigdy nie planowałam takiej gromady.. ale właściwie przy dwójce starszych chłopaków, nie czuje za bardzo tej ilości..


Hanka też sierpniowa, ale z początku sierpnia. Ciąża latem ma swoje plusy i minusy, ale dla mnie była męką w upały. Ważę 50kg przy 170cm wzrostu a w ciąży zawsze miałam 30kg na plusie i tylko brzuch i cyce jak donice 🤣 jak sobie to znowu przypomnę.. to mam syndrom wyparcia.
 
Cześć troche Was poczytalam. Niesmialo przycupne obok.
Ja 37 lat - dzis koncze- ups
W domu mam 16latke, 13latke, 3latke....
Ciaza nr 6, jedno poronienie, jedna pozamaciczna 2 lata temu....
Szok, ze sie udalo (ale tu inny temat wchodzi i nie narzucam sie z nim, co sie stalo, ze soe udalo)
Jutro wizyta. Wg miesiaczki termin ok 16.08.22
Pewnie bedzie czwarta babka w domu 😂😂😂

Pozdrawiam dziewczyny💪
 
Cześć troche Was poczytalam. Niesmialo przycupne obok.
Ja 37 lat - dzis koncze- ups
W domu mam 16latke, 13latke, 3latke....
Ciaza nr 6, jedno poronienie, jedna pozamaciczna 2 lata temu....
Szok, ze sie udalo (ale tu inny temat wchodzi i nie narzucam sie z nim, co sie stalo, ze soe udalo)
Jutro wizyta. Wg miesiaczki termin ok 16.08.22
Pewnie bedzie czwarta babka w domu 😂😂😂

Pozdrawiam dziewczyny💪
wszystkiego najlepszego w takim razie 😊😊😊
 
reklama
Dziewczyny, które są pod opieką endokrynologa. Proszę powiedzcie mi czy można brać metizol w ciąży. Gdzieś czytałam że jednak nie powinno się go przyjmować i zmienić lek na jakoś inny(nie pamiętam nazwy). Byłam pod opieką wspaniałej pani endokrynolog, ale niestety zmarła i musiałam zmienić lekarza. Twierdzi, że metizol nie zaszkodzi ciazy. Ten nowy wydaje mi się "mało kompetentny". Jestem pełna obaw... Stąd moje pytanie do was.
 
Do góry