reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

O to ja się wypowiem. Mam dwóch chłopaków i w domu totalny sajgon. Cały czas są kłótnie i bitwy o wszystko. Ogólnie to bardzo ruchliwi chłopcy i trzeba im co chwilkę wymyślać jakieś atrakcje, bo siedzenie w domu to nie dla nich ;) ja bym się teraz bardzo ucieszyła z dziewczynki ale wiadomo że zdrówko jest najważniejsze i co ma być to będzie:)
Hehh ... moi sie tez kloca i biją.Taka jest chyba kolej losu.Dlatego mlodszy chcial miec rodzeństwo ;)
Ja pamietam,ze tez strasznie tluklam brata.:p:p:p
 
reklama
Ja już chyba te informacje o sobie pisałam, 23 lata, druga ciąża, z pierwszej synek który za 1.5 miesiąca skończy 5 lat.
Pierwsza ciąża totalna wpadka, emocjonalnie było ciężko, myślałam że to koniec świata. Ale wszystko ułożyło się idealnie, teraz mam szczęśliwą rodzinę, mądrego, ambitnego i troskliwego męża który zajmował się małym od pierwszych chwil i synka który jest wspaniałym, mądrym chłopcem, choć mieliśmy sporo problemów zdrowotnych po drodze.
Dopiero teraz po tych 5 latach poczułam się gotowa na kolejne dziecko. Co do płci to będę szczęśliwa i z chłopca i z dziewczynki, choć wiem, że mąż bardziej marzy jednak o córce tym razem. Ale nawet jeśli coś z tej ciąży wyjdzie, to na bank synek! Bo znowu praktycznie nie mam objawów [emoji16]
 
Ja w przyszłym roku skoncze 33lata w domu 14 miesięczny synek. Już się nauczyłam obsługi chłopca więc chyba chciałabym drugiego chłopaka, ale jak się dowiem że będzie dziewczynka też będzie radość.
Dziewczyny które nie mają jeszcze 35l. Robicie dodatkowe badania prenatalne z krwi oprócz USG? Mi lekarz zalecił test podwójny i myślę czy czegoś więcej nie zrobić.
 
Hej dziewczyny, w czwartek mam wizytę powoli już zaczynam przebierać nóżkami 😊 zrobiłam pakiet badań i morfologia wyszła ok, ale moje tsh wywaliło mnie z kapci ☺️ a co do kawy, to dla mnie kawa może nie istnieć w ciąży, nie mam na nią ochoty. Najlepiej tylko herbatka z cytryną i miodem 😁
 
reklama
Do góry