reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Część dziewczyny! Końcu nadrobiłam posty 😁
Witam nowe mamusie 🥰 gratuluję wszystkich serduszek ♥️
Ja jutro idę na kolejną wizytę, 8+1. Ostatnio nie było jeszcze serduszka więc juz nie mogę się doczekać no i też zaczynam się lekko stresować... Zobaczymy też co tam z tą moją torbielą się dzieje.
Trzymam kciuki za Was wszystkie 🤞♥️
 
reklama
Cześć dziewczyny. Dołączam niepewnie i mam pytanie . Lekarz dopiero po nowym roku bo jak byłam w zeszłym tygodniu to powiedział że na USG za szybko. Otóż
OM 3.11.21
Test pozytywny 3.12.21
Beta HCG 33dc 6.12.2021 1370
Następna beta 35dc 8.12.2021 3400.
Czy myślicie że jest jakaś nadzieja na bliźniaki? 😄 Żeby nie było to się ciesze bardzo ale zastanawiam się niepewnie. 🤔
 
Cześć dziewczyny. Dołączam niepewnie i mam pytanie . Lekarz dopiero po nowym roku bo jak byłam w zeszłym tygodniu to powiedział że na USG za szybko. Otóż
OM 3.11.21
Test pozytywny 3.12.21
Beta HCG 33dc 6.12.2021 1370
Następna beta 35dc 8.12.2021 3400.
Czy myślicie że jest jakaś nadzieja na bliźniaki? 😄 Żeby nie było to się ciesze bardzo ale zastanawiam się niepewnie. 🤔
U mnie ostatnia miesiączką również 3.11. 6.12 beta 2580. Na bliźniaki zdecydowanie za niska. Na usg wcale nie jest za wcześnie, ja dziś miałam wizytę i zarodek 8,4mm.
 
Cześć dziewczyny, ja również dołączam. Tydzień temu byłam u ginekologa, z om wynikało że jest to 7 tydzień ale stwierdził że ciąża jest młodsza i wyszło 6.4t. Nie było jeszcze tetna, kolejna wizytę mam w piątek ale bardzo się stresuje ponieważ miałam puste jajo w tym roku. Życzę Wam wszystkim nudnych, bezproblemowych ciąż i mam nadzieję że tym razem tętno się pojawi w moim przypadku... 🙂
 
Cześć dziewczyny. Dołączam niepewnie i mam pytanie . Lekarz dopiero po nowym roku bo jak byłam w zeszłym tygodniu to powiedział że na USG za szybko. Otóż
OM 3.11.21
Test pozytywny 3.12.21
Beta HCG 33dc 6.12.2021 1370
Następna beta 35dc 8.12.2021 3400.
Czy myślicie że jest jakaś nadzieja na bliźniaki? 😄 Żeby nie było to się ciesze bardzo ale zastanawiam się niepewnie. 🤔
Byłaś na NFZ czy prywatnie?
 
reklama
Do góry