reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dużo z Was już po wizytach . Ja na swoją pierwszą muszę poczekać do 12 stycznia. Ja bazuję tylko na terminie prawdopodobnego zapłodnienia, bo jakbym miała patrzeć na datę ostatniej miesiączki to ostatnią miałam 29 października. Kolejny okres miałam dostac 3 grudnia. Z mężem zadziałalismy 5/6 grudnia. 9 grudnia zrobiłam test i był negatywny. Kolejny zrobiłam 16 grudnia i był cień cienia. 18 grudnia kolejny test i już mi się nic nie przewidziało. 20 grudnia kolejny test z bardziej wyraźna kreską. No zachodzę w głowę jak to mogło się wydarzyć. Tak jakby los chciał żebym zaszła w ciążę.
 
Dziewczyny u nas wporzadku 🙂. Maluszek ma 8+5 ale zrobił mi USG przez brzuch i chyba się trochę zagalopował, bo powinno być 8+2/3. Serduszko bije i to najważniejsze. Też raczej powinnam zawitać na lipcówkach bo termin wychodzi wcześniej a dodatkowo CC więc tym bardziej. Może święta będą spokojniejsze🙂 i łatwiej będzie znosić te mdłości i wymioty.
 
Dziewczyny u nas wporzadku 🙂. Maluszek ma 8+5 ale zrobił mi USG przez brzuch i chyba się trochę zagalopował, bo powinno być 8+2/3. Serduszko bije i to najważniejsze. Też raczej powinnam zawitać na lipcówkach bo termin wychodzi wcześniej a dodatkowo CC więc tym bardziej. Może święta będą spokojniejsze🙂 i łatwiej będzie znosić te mdłości i wymioty.

Teraz to dzidzia u Ciebie rozwija się już w swoim tempie i może być ciut starsza albo ciut młodsza.

Kurcze mole... 😱 Toć Ty już w 9tc! Gdzie mi do Ciebie hehe
Dzieciaczka masz już całkiem sporego 😍
 
reklama
Do góry