reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Masz możliwość skonsultować w innym miejscu za 2-3 dni?

Mial faktycznie tak dobre USG? Może jeszcze mógł czegoś nie widzieć. Poszłabym jeszcze za jakieś 2+3 dni, wiem że to trudny czas by kogokolwiek złapać w takim momencie i to jeszcze z w miarę dobrym sprzętem. Ciąża ciąża ale może doszło do późniejszej owulacji, do tego późne zagnieżdżenie i już masz młodszą ciążę.
Na ten moment nie mam pieniędzy i nerwów na kolejną wizytę, siedzę i ryczę w domu. Wysłał mnie jeszcze na badanie pod kątem mutacji mthfr.
 
reklama

Załączniki

  • f2a7309d-0033-4ba8-9308-cb80a98eba9b.jpg
    f2a7309d-0033-4ba8-9308-cb80a98eba9b.jpg
    48,9 KB · Wyświetleń: 81
Hej dziewczyny, witam Was,test pozytywny cyfrowy pokazal 3+ tydzien ,z miesiaczki 4 I 5 dni,mieszkam w Uk wiec pierwsze Usg I wizyta w 12 tygodniu,wczesniej nic tu nie robia.
Jesli bedzie dobrze to termin bylby na 25
Mam juz dwie corki 13 I 8 lat,ja mam 39 I staralismy sie od zeszlego grudnia.
W czerwcu poronilam w 9 tygodniu ,wiec teraz chyba bede zwyczajnie czekac do tego 12tyg I sie obserwowac,ale to paranoja jest,boje sie nawet rozmarzyc ze teraz bedzie dobrze
 
Hej, nie wytrzymałam i poszłam dzisiaj do lekarza. Jest 5 i pół tyg. Nie było widać zarodka, ale pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte już tak. Na ten moment wszystko rozwija się prawidłowo, chciał wypisać leki, ale stwierdził, ze nie ma takiej potrzeby, bo naturalnie mam wszystko w normie, a plamienia są z wysiłku, co się zgadza, bo pracuje teraz po 12-13 godz. Uspokoiłam się i czekam do 4.01 na ❤️. Pozdrawiam 🥰
 
Na ten moment nie mam pieniędzy i nerwów na kolejną wizytę, siedzę i ryczę w domu. Wysłał mnie jeszcze na badanie pod kątem mutacji mthfr.
Moja doktor każdą pacjentkę wysyła na to badanie, bo to ważne dla np suplementacji a mutacje ma ogrom kobiet, sama jestem heterozygotą
Skierowanie na to badanie nie oznacza nic złego
 
Hej dziewczyny, witam Was,test pozytywny cyfrowy pokazal 3+ tydzien ,z miesiaczki 4 I 5 dni,mieszkam w Uk wiec pierwsze Usg I wizyta w 12 tygodniu,wczesniej nic tu nie robia.
Jesli bedzie dobrze to termin bylby na 25
Mam juz dwie corki 13 I 8 lat,ja mam 39 I staralismy sie od zeszlego grudnia.
W czerwcu poronilam w 9 tygodniu ,wiec teraz chyba bede zwyczajnie czekac do tego 12tyg I sie obserwowac,ale to paranoja jest,boje sie nawet rozmarzyc ze teraz bedzie dobrze
Nie masz szans na wizytę prywatnie? Wizyta najpóźniej w 8-9 tygodniu jest ważna chociażby dla wykluczenia CP
Czekanie do 12 to takie igranie z ogniem jeśli cokolwiek jest nie tak
 
reklama
To mała dawka na już stwierdzone problemy z przepływem. A czytałam że wprowadzony acard już w pierwszych tygodniach daje o 60% szans, potem spada.
Kurde tu samo mthr nic nie da, tu powinnaś mieć zbadane całą trombofilie, a conajmniej pai
Ale tu nie ma mowy o przepływach, nie da się ich zmierzyć na takim etapie ciąży przecież. Zazwyczaj acard wprowadzany jest o wiele później (chyba że o problemach wiadomo wcześniej np z historii)
 
Do góry