reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Umawiacie sobie już wizyty na badania prenatalne? Zadzwoniłam tam gdzie chciałam robic, a tam okazuje się, że wolne terminy dopiero od połowy lutego, to za późno na pierwsze prenatalne :( załamka.
 
reklama
Umawiacie sobie już wizyty na badania prenatalne? Zadzwoniłam tam gdzie chciałam robic, a tam okazuje się, że wolne terminy dopiero od połowy lutego, to za późno na pierwsze prenatalne :( załamka.
Zdecydowanie nie. Nigdy nie było u mnie problemu z jakimkolwiek usg, ale mieszkam w dużym mieście, wiec tu dobrych lekarzy jest do wyboru, do koloru. Na razie rozglądam się za badaniami typu sanco/nifty itp, bo chciałabym je zrobić za 3tyg.
 
Kujawsko-pomorskie :) my mamy Juliana i jak będzie chłopiec to będziemy mieć problem żeby drugie imię wybrać, które będzie nam tak odpowiadało jak to ;) jak dziewczynka to będzie Klara po babci męża.
ja także kujawsko pomorskie 😊 a co do imion to jeśli będzie chłopczyk to będzie Oliwier, ale dla dziewczynki jeszcze nie wiemy 😅
 
Dziewczyny u mnie chyba to koniec. Wczoraj był pęcherzyk u lekarza a dziś zaczęłam krwawić tak jak na miesiączkę. Taka jasna krew.
Teraz krew jest ciemna. Na podpasce tylko troszke jest ale jak się podcieram to za każdym razem. 😔 Jutro idę na wizytę i lekarz przepisał mi telefonicznie jakiś lek. Chyba duphaston. Tak zrozumiałam. A czekam aż mi szwagierka wykupi ten lek.
 
Teraz krew jest ciemna. Na podpasce tylko troszke jest ale jak się podcieram to za każdym razem. 😔 Jutro idę na wizytę i lekarz przepisał mi telefonicznie jakiś lek. Chyba duphaston. Tak zrozumiałam. A czekam aż mi szwagierka wykupi ten lek.
Nie jedziesz z takimi objawami na IP?
 
@Natka_ ja był była już dawno w szpitalu. W poprzedniej ciąży lekko krwawiłam i zaraz się tam pojawiłam. Przebadali mnie i okazało się że to nic poważnego. Chyba bym nie mogła spać jakbym tego nie sprawdziła.
 
Dziewczyny wynik bety z poniedziałku 19041 dzisiaj 23450.1 . Czy na takim etapie powinnam się martwić tym że Beta się nie podwaja ? Rozmawiałam z lekarzem powiedział że jest bardzo leniwy przyrost i znowu zostawia mnie w niepewności . Przypominam że niby w 7 tyg według OM nie widać było zarodka tylko sam pęcherzyk o średnicy 12 mm (dzisiaj spytałam o to czy według pęcherzyka na tamtym etapie ciąża była młodsza powiedział że tak ) czy któraś na tym etapie bety też miała niski przyrost ? Właśnie przeczytałam że po 6000 beta się nie podwaja po 48 h i już sama nie wiem co mam myśleć .
 
reklama
@Natka_ ja był była już dawno w szpitalu. W poprzedniej ciąży lekko krwawiłam i zaraz się tam pojawiłam. Przebadali mnie i okazało się że to nic poważnego. Chyba bym nie mogła spać jakbym tego nie sprawdziła.
Moze u mnie też nie będzie nic poważnego. Ta krew jest tylko przy podcieraniu. Ale to taka krew jak miesiączka. Sama już nie wiem czy jest jej dużo czy nie. Ale papier brudzi. Nie są to raczej plamienia.
 
Do góry