reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Teraz krew jest ciemna. Na podpasce tylko troszke jest ale jak się podcieram to za każdym razem. 😔 Jutro idę na wizytę i lekarz przepisał mi telefonicznie jakiś lek. Chyba duphaston. Tak zrozumiałam. A czekam aż mi szwagierka wykupi ten lek.
Ja jak tylko zobaczyłam jakiś ślad to natychmiast jechałam raz byłam u lekarza A drugim razem pojechałam do szpitala. Zeby nie było tylko na późno
 
Ja dziś mam znowu plamienie, najpierw na różowo z czasem zmieniło się na brązowo, brzuch mi nie boli ale trochę mnie krzyż boli ale to w sumie tak jak ostatnio
 
Ostatnia edycja:
Uwielbiam UK! W jakiej części miezadręczaj

Witaj! Myśl pozytywnie i się nie zadręczaj. Jesteśmy w tym samym wieku,moje dzieci maja 11 i 8 lat,a teraz zaliczyliśmy wpadkę
Super,czyli nie jestem najstarsza mama na forum😅
Mieszkam w szkocji od 17 lat ale planujemy powrot do Polski w lipcu a tu sie okazuje ze mam w sierpniu rodzic😅 Jak juz wszystko bedzie ok,doczekam do 12 tygodnia zeby sie wszystkiego dowiedziec to przerazaja mnie polskie szpitale😖I te akcje rodzic po ludzku😖
milla01, JulitkaJ jesteśmy ten sam rocznik i też wpadka. Chyba ok. 40 hormony szaleją i w moim przypadku zaszłam w ciążę, która jest nieprawdopodobna przy regularnym okresie. U mnie z tą regularnością nie było do końca dobrze bo cykle miałam 31-37 dni ale nie miałam tak, żeby w czasie okolomiesiaczkowym mieć okres płodny.
Fajnie,jest nas wiecej.Nam sie zachcialo tak ...na ostatnia chwile dzidziuska,bo dziewuchy juz takie duze nasze🥺
Zazdroszcze wam tych wizyt szybciej ale ja juz troche przez 17 lat I dwoch ciazach tu wlasciwie 3 przywyklam do realiow UK
I W sumie mysle podobnie jak cos sie zlego dzieje to na bank organizm to zasygnalizuje! Jesli nie tzn ze wszystko rozwija sie dobrze,wiec biore na luz to I tak cud ze sie udalo jeszcze zajsc w ciaze I spokojnie czekam do 12 tygodnia na wizyte I scan...niech sie dzieje co ma byc❤
Ps.wiem ze w Polsce trudno ogarnac takie myslenie ale wszystko ma plus I minusy
 
Dziewczyny jak u was z wynikami z krwi dzisiaj robiłam na w poniedziałkowym wizytę i wyszło podwyższone OB 22 a norma do 12 , ferrytyna 18 norma zaczyna się od 13 ale jak czytałam kobiety w ciąży powinny mieć powyżej 30. TSH zaczyna iść w górę więc widzę że muszę kontrolować na razie jest jeszcze w normie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry