reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
U mnie dzis 6+4. USG dopiero po nowym roku.
Na razie mam nadzieję że jest dobrze. Żadnych objawów nie mam ale w poprzedniej ciąży miałam tak samo więc trochę mniej się stresuje. Zresztą roczniak za bardzo nie pozwala na myslenie
 
A cały czas mam czarne myśli w głowie, nie wiem jak sobie z tym poradzić... 😭 Ciągle czuje ze stanie się coś złego że jak pójdę na wizytę będzie po wszystkim, nie wiem jak sobie poradzić 😭 niby powinnam być spokojna bo tydzień temu serduszko pięknie biło, ale jednak nie jestem 😔😔😔
Ja miałam to samo; jak mi lekarz powiedział: gratuluje, jest pani w ciąży; to byłam w szoku bo się zastanawiałam gdzie mam ulokowany pęcherzyk i tak się bałam, ze nawet już nie myślałam, ze może być dobrze.
 
Cudownie ❤️
Pamiętasz może ile biło na minutę? Byłam na bardzo podobnym etapie na usg i chciałam porównać 😊
Pamietam, ze jak byłam ciąży kilkanaście lat temu to wtedy włączali bicie serduszka żeby można było posłuchać, po latach lekarka mówiła, ze już się od tego odchodzi i sprawdzała bez dźwięku. Dwie ostatnie ciąże prowadzi lekarz, który na tak wczesnym etapie sprawdza tylko czy jest widoczne pulsowanie :)
 
A cały czas mam czarne myśli w głowie, nie wiem jak sobie z tym poradzić... 😭 Ciągle czuje ze stanie się coś złego że jak pójdę na wizytę będzie po wszystkim, nie wiem jak sobie poradzić 😭 niby powinnam być spokojna bo tydzień temu serduszko pięknie biło, ale jednak nie jestem 😔😔😔
Ja to nie wiem na czym stoję jeszcze, więc mam też pewne obawy, ale widziałaś serduszko więc głowa do góry i nie stresuj malucha 😉

Wiem, że łatwo się mówi, ale jeśli na USG było wszystko ok, to staraj się myśleć pozytywnie. Takie czarne myśli nie są dobre dla was.
 
Ja to nie wiem na czym stoję jeszcze, więc mam też pewne obawy, ale widziałaś serduszko więc głowa do góry i nie stresuj malucha 😉

Wiem, że łatwo się mówi, ale jeśli na USG było wszystko ok, to staraj się myśleć pozytywnie. Takie czarne myśli nie są dobre dla was.
wiem wiem, ale tak strasznie mi ciezko 😭 tak bardzo bym chciała żeby było dobrze, żeby maleństwo dotrawlo u mnie do końca.. Mam już za sobą jedna stratę i bardzo długo po niej się zbierałam mimo że nie było nawet serduszka i tak bardzo boję się powtórki 😭
 
Pamietam, ze jak byłam ciąży kilkanaście lat temu to wtedy włączali bicie serduszka żeby można było posłuchać, po latach lekarka mówiła, ze już się od tego odchodzi i sprawdzała bez dźwięku. Dwie ostatnie ciąże prowadzi lekarz, który na tak wczesnym etapie sprawdza tylko czy jest widoczne pulsowanie :)
Dokładnie tak, ja sama nigdy nie doczekałam się aby usłyszeć bicie serca. Mimo wszystko za każdym razem poprzez to oglądanie tego pulsu w jakiś sposób sprzęt pokazywał na ekranie ile to jest uderzeń na minutę
 
Pamietam, ze jak byłam ciąży kilkanaście lat temu to wtedy włączali bicie serduszka żeby można było posłuchać, po latach lekarka mówiła, ze już się od tego odchodzi i sprawdzała bez dźwięku. Dwie ostatnie ciąże prowadzi lekarz, który na tak wczesnym etapie sprawdza tylko czy jest widoczne pulsowanie :)
tak odchodzi się od tego bo USG Doppler szybciej nagrzewa ciało. I
Tu macie ewentualnie stronkę na której możecie poczytać o tym jak chcecie.
 
reklama
a w którym tygodniu zaczynają usg przez brzuch? Ja w 10 tygodniu jak poszłam to miałam przez brzuch ale zaraz zamieniła na dopochwowe i to był pierwszy znak, że coś jest nie tak…
 
Do góry