reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

A ja się zastanawiam czy w ogóle zrobić to badanie Nifty itd. To moja pierwsza ciąża, 30 lat, brak chorób genetycznych w rodzinie męża i mojej. Nie wiem szczerze powiedziawszy. Mam dylemat. Chyba poczekam do USG prenatalnego i wtedy ponownie pomyślę.
Ja nigdy tez tego nie robiłam.Teraz sie zdecydowalam z uwagi na wiek...
 
reklama
Mnie właściwie od samego początku bolą piersi. Bes stanika ani rusz. Ale muszę sobie kupić jakiś miękki, bo ten z fiszbinami już mnie uwiera. Tylko ja mam duży problem - duży biust. Może są tu posiadaczki dużych biustów przed ciążą i jakie kupowałyście staniki (firmy itp.)?
Ja mam normalnie F a już przeszłam na G. Wygodne staniki ma Gaia. Co prawda mam na fiszbinach, ale jest miękki i ma grube odciążające ramiączka.
 
Witam Was. Nie odzywałam się bo ciągle brakowało czasu. Gratuluję nowym mamusiom ❤ nie dałam rady nadrobić wszystkich wpisów, ale się poprawię 😉
 
Ja mam normalnie F a już przeszłam na G. Wygodne staniki ma Gaia. Co prawda mam na fiszbinach, ale jest miękki i ma grube odciążające ramiączka.
Ja muszę się faktycznie przejść do sklepu z bielizną, ale odwlekam to w czasie.. Kiedyś kochałam zakupy, od kilku lat mnie to wszystko przytłacza. A jak ostatnio zamówiłam z innej firmy niż noszę staniki to musiałam niestety odesłać 😂
 
Dziewczyny mam wyniki i nie wiem czy dobre 😶 dziwne przedziały , w poprzednich ciążach robiłam w innym laboratorium i tam było wszystko jasne . Ostatnia miesiączka 6 grudnia , cykle 28-31 dni . Proszę o pomoc w interpretacji 🤔 IMG-20211230-WA0005.jpg
 
Zrobiłam już wszystkie badania. Jakimś cudem glukoza na czczo pięknie spadła... Aż się wystraszyłam i poleciałam prywatnie sprawdzić czy nic się nie wydarzyło bo wizytę mam na 18 dopiero. Okazało się, że wszystko jest dobrze a taka kluseczka ukazała się na usg ❤
 

Załączniki

  • 20211230_100521.jpg
    20211230_100521.jpg
    551,9 KB · Wyświetleń: 99
Ja muszę się faktycznie przejść do sklepu z bielizną, ale odwlekam to w czasie.. Kiedyś kochałam zakupy, od kilku lat mnie to wszystko przytłacza. A jak ostatnio zamówiłam z innej firmy niż noszę staniki to musiałam niestety odesłać 😂
Bo co firma to inne szycie i inaczej leży. Najlepiej przymierzyć, wtedy nosi się najlepiej.
 
reklama
Do góry